|
|
|
|
HIPODROM
ZAGREB
07.10.2006. POČETAK U 11:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
VOŽNJA ZAPREGA |
11:00 do 13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
UTRKA PASA |
14:00 |
480m |
|
2 |
UTRKA PASA |
14:15 |
480m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PROGRAM MEĐUNARODNIH KASAČKIH I
GALOPSKIH UTRKA
HIPODROM ZAGREB
01.07.2006.
POČETAK U 14:00 SATI
ORGANIZATORI:
PODRUŽNICA HIPODROM ZAGREB
HRVATSKI KONJIČKI POOL
HRVATSKI GALOPSKI SAVEZ
HRVATSKI KASAČKI SAVEZ
SLAVONSKA RAVNICA
RUKOVODSTVO UTRKA:
Marijan Antić
Ante Šimleša
Stjepan Bagić
Mišo Mraović
Mladen Brezić
SUCI:
kas Tomaž Janževič
galop Toni Šturm
sudac na cilju (galop) Darko Ofner
sudac na cilju (galop) Ante Poljak
kas Mladen Brezić
kas Oleg Kardoš
Sudac starter (galop): Vinko Masnic
Sudac starter (galop): Frano Jenjić
Komentator: Danijel Botić
Glavni steward: Mladen Brezić
Starter (kas): Damir Šopar
Vozač autostarta: Željko Hercigonja
Vozač start mašine: Igor Ronji
Pomoćni starter (kas i galop): Predrag Koljanin
Uređenje staza: Stjepan Horvat
Zapisničar: Ana Marija Cvilinder
Zapisničar: Samanta Muhar Kosinac
Blagajnik: Mirka Jozić
Blagajnik: Srebrenka Račić
Hendikeper kas: Snježana Stegmayer Lučić
Hendikeper galop: Mario Bulić
Mjerenje vremena i fotofiniš: Željko Malagurski
Šef padoka (galop): Damir Furlan
Šef padoka (kas): Ivica Polih
Vagar: Vlasta Šmaguc
Dežurna veterinarska inspekcija Veterinarska stanica
Remetinec
Dežurni veterinar: Krešimir Lučić dr. vet. med.
Dežurni liječnik: Stanica grada Zagreba
Dežurni potkivač: Ivica Posavec
Pomoćno osoblje: Marko Hercigonja
Danijel Stanković
Kristijan Barbić |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEĐUNARODNE KASAČKE I
GALOPSKE UTRKE |
|
|
|
|
|
1. |
GALOPSKA UTRKA |
ARAPI |
14:30 |
1100 |
2. |
GALOPSKA UTRKA |
DVOGOCI |
15:00 |
1400 |
3. |
KASAČKA UTRKA |
DO 20.000 |
15:25 |
2100 |
4. |
GALOPSKA UTRKA |
1600 M |
15:50 |
1600 |
5. |
KASAČKA UTRKA |
DO 40.000 |
16:15 |
2100 |
6. |
GALOPSKA UTRKA |
2200 M |
16:40 |
2800 |
7. |
KASAČKA UTRKA |
ZAGREBAČKA MILJA |
17:10 |
1609 |
8. |
GALOPSKA UTRKA |
ST. LEGER |
17:45 |
2200 |
|
|
|
|
|
|
UTRKE PASA-GREYHOUND |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
14:00 |
|
480 m |
|
|
UTRKA
PASA |
Sponzor:
FIOLIĆ d.o.o. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
st.
br. |
ime psa |
spol |
boja |
otac |
majka |
vlasnik |
mjesto |
1. |
ARI |
M |
žuti |
Astor |
Factor |
Anto Župarić |
Županja |
2. |
LUCKY |
M |
bijeli sa žutim |
Acki |
Barbara |
Drago Živković |
Županja |
3. |
SIVA |
Ž |
žuta |
Astor |
Barbara |
Drago Matanović |
Županja |
4. |
ŽUJA |
Ž |
žuta |
Astor |
Ciganka |
Anto Šimić |
Domaljevac |
5. |
BOBI |
M |
tigrasti |
Astor |
Ciganka |
Anto Lucić |
Domaljevac |
6. |
ZORO |
M |
crni |
(HOL) |
(A) |
Luka Orkić |
Tolisa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
14:15 |
|
480 m |
|
|
UTRKA PASA |
Sponzor: FIOLIĆ d.o.o. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
st.
br. |
ime psa |
spol |
boja |
otac |
majka |
vlasnik |
mjesto |
1. |
RIĐI |
M |
plavi |
(HOL) |
(HUN) |
Ivo Vukić |
Tolisa |
2. |
DIKI |
M |
tigrasti |
(HUN) |
Factor |
Anto Prgić |
Donja Mahala |
3. |
BARBARA |
Ž |
tigrasta |
Astor |
Ciganka |
Ilija Vorgić |
Domaljevac |
4. |
JOHNNY |
M |
bijeli s tigrastim |
Acki |
Barbara |
Marijan Brašnić |
Oštra Luka |
5. |
LUNA |
Ž |
žuta |
Astor |
Barbara |
Marko Kosić |
Bok |
6. |
ŽUJO |
M |
žuti |
Astor |
Bjelka |
Ilija Vorgić |
Domaljevac |
7. |
BRENA |
Ž |
bijela-šarena |
Astor |
Čiči Dios |
Gašpar Kalojz |
Bok |
8. |
BILKO |
M |
bijeli s tigrastim |
Astor |
Bjelka |
Ivo Kesić |
Domaljevac |
1 |
14:30 |
|
GALOPSKA UTRKA ZA ARAPE |
COCA-COLA |
Za arape 3
godine i starije na stazi 1100 m |
Ž 54 kg, M
56 kg, + dodatni teret |
|
Nagrade:
6.000 kn (2.640, 1.800, 960, 600) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SAABICH II-4 |
1100 m |
džokej:
Tarik Bećar |
54 kg |
1 |
4g., sivac,
P, 87Saabich II-654 HamdaniXXXVIII |
|
SA |
29.07. |
|
1 |
|
vl. Tarik
Bećar |
|
SA |
27.05. |
|
1 |
|
tr. Pinter
Sabolč |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Ergela
Borike |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
bijeli s crnim točkama |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MURAT IBN HAWI |
1100 m |
džokej:
Ramija Mujić |
58 kg |
2 |
5g.,
dorat,P,Hawi Ibn Hawi-534 El Hafi LXXII |
|
|
|
|
vl. Damir
Voloder |
|
|
|
|
|
|
tr. Nives
Božić |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Damir
Voloder, Vrbovsko |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
zlatno-žuti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
prvi start u
karijeri |
|
MASTER VALENT |
1100 m |
džokej: Aco
Šašić |
56 kg |
3 |
6g., alat,
P, Mahtum ibn Hawi-Minka bint Gazal |
|
|
|
|
|
|
vl. Željko
Vukelić |
|
|
|
|
|
|
tr. Midho
Hasić |
|
|
|
|
|
|
uz. Damir
Voloder, Vrbovsko |
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
plavi,rukavi šahovnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
prvi start
u karijeri |
|
|
EMIR |
|
1100 m |
džokej:
Darko Filipović |
56 kg |
4 |
3g, sivac,
kastr.,Saki-39 Hamdani VI |
|
|
|
|
vl. Željko
Vukelić |
|
|
|
|
|
|
tr. Midho
Hasić |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Vanja
Canjuga,Varaždin |
|
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
plavi,rukavi šahovnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SHAMY IBN HAWI |
1100 m |
džokej: Iva
Šoštarić |
56 kg |
5 |
10g,sivac,P,
Hawi Ibn Hawi-615 Hamdani XXX |
|
|
|
|
vl. Damir
Voloder |
|
|
|
|
|
|
tr. Nives
Božić |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Damir
Voloder, Vrbovsko |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
zlatno-žuti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NEMIR |
|
1100 m |
džokej:
Ivan Sabol |
60 kg |
6 |
13g,sivac,
P,740 Kuhaylan Zaid-37 El Hafi XLVI |
|
PO |
2005. |
|
1 |
|
vl.
Zvonko&Dorian Kutleša |
|
ZG |
2005. |
|
1 |
|
tr. |
|
|
|
|
|
|
|
|
uz. Ergela
Višnjica |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15:00 |
|
|
GALOPSKA UTRKA |
|
|
GRUBING d.o.o. |
|
|
Za engleske
punokrvne stare 2 godine na stazi 1400 m |
|
|
Ž 54 kg, M
56 kg, + dodatni teret |
|
|
|
Nagrade:
20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SILVER STAR (SiCG) |
1400 m |
džokej:
Darko Filipović |
58,5 kg |
1 |
2g,dorat,P,Man(GB)-Sicilija(SiCG) |
|
SA
|
|
|
2 |
|
vl. Leleta
Mustafa, BIH |
|
SA
|
|
|
4 |
|
tr.Hakija
Rizvić |
|
Bihać |
|
|
3 |
|
|
uz. SICG |
|
|
Sinj |
24.09. |
1300 m |
2 |
|
|
boja
dresa:plava,žute zvjezdice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
UNA
(HR) |
|
1400 m |
džokej:
Ivan Sabol |
|
52 kg |
2 |
2g,t.dorat,K,Ostan(RUS)-Udbina(GB) |
|
|
|
|
|
|
vl. Petra
Miljak,Zagreb HR |
|
|
|
prvi start u
karijeri |
tr. Stjepan
Androić |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Ivan
Pandža |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
orange |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FLASH BACK (HR) |
1400 m |
džokej:
Đorđe Perović |
54 kg |
3 |
2g,dorat,
P,Marcus(HUN)-Wendover Lady(GB) |
|
|
|
|
|
|
vl.
Savić-Tartaro, Nin, HR |
|
|
|
prvi start u
karijeri |
tr. Dubravka
Prekrat |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Božidar
Tartaro |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
plava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RAMA
(HR) |
|
1400 m |
džokej:
Simon Ferenz |
54 kg |
4 |
2g,alat,K,Krivi Put(HR)-Vratna Gora(GB) |
|
ZG |
10.06. |
1000 m |
7 |
1.24,67 |
vl. Amir
Jahić, Zagreb HR |
|
|
|
|
|
|
tr.Janja
Ključević |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Ergela
Serdar |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:bijeli,rukavi šahovnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LEZSER (HUN) |
1400 m |
džokej:
Varga Zoltan |
54 kg |
5 |
2g,dorat,K,Noble Law(GB)-Leonka(HUN) |
|
MAĐ |
27.08. |
|
van pl. |
|
vl. M&S
Racing team, Ivanec,HR |
|
|
|
|
|
|
tr.Šandor
Ribarski |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Babolna |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:plava sa šahovnicom |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ORACLE (HR) |
1400 m |
džokej:
Tajana Šešok Grdak |
56 kg |
6 |
2g,dorat,K,
Kadyk(POL)-Opereta(GER) |
|
|
|
|
|
|
vl. Dunja
Perica, Zagreb HR |
|
BG |
13.08. |
|
2 |
|
tr. Dubravka
Prekrat |
|
ZG |
01.07. |
1100 m |
2 |
1,08,24 |
|
uz. Dunja
Perica |
|
ZG |
10.06. |
1000 m |
4 |
1.12,27 |
|
boja dresa:
narančasti sa šapom, plavi rukavi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MOQUEUR (HUN) |
1400 m |
džokej:
Lucas Kasal |
58 kg |
7 |
2g,dorat,P,
Bin Shaddad(USA)-Mohi(HUN) |
|
|
|
|
|
|
vl. Mladen
Rihtarić,Varaždin HR |
|
BUD |
24.09. |
1300 m |
3 |
|
tr. Marta
Vodnar |
|
ZG |
01.07. |
1100 m |
3 |
1.08,66 |
|
uz. Babolna
- Nemzeti Menesbirt |
|
ZG |
10.06. |
1000 m |
2 |
1.09,47 |
|
boja dresa:
crveni, bijela pruga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KOMAMASSZONY (HUN) |
1400 m |
džokej:
Slaven Jovanović |
54 kg |
8 |
2g,z.dorat,
K, Bin Shaddad(USA)-Kotyagos(HUN) |
|
|
|
|
|
|
vl. M&S
Racing Team, Ivanec HR |
|
ZG |
01.07. |
1100 m |
van.pl. |
|
tr. Sandor
Ribarszki |
|
|
|
|
|
|
|
uz.
Diospuszta Stud.(HUN) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AMARENA (GER) |
1400 m |
džokej:
Tihomir Nađ |
|
54,5 kg |
9 |
2g,t.dorat,K,Goofalik(USA)-Abasca(GER) |
|
ZG |
10.06. |
1000 m |
3 |
1.11,36 |
vl.
G.K.Blaškan-Ringo, Sinj HR |
|
Sinj |
24.09. |
1300 m |
4 |
|
tr.Stipe
Masle |
|
|
|
|
|
|
|
uz.Njemačka |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:crveni s bijelim rukavima |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TICKET (HUN) |
1400 m |
džokej:
Gabor Maronka |
54 kg |
10 |
2g,dorat,P,Alwuhush(USA)-Trifena(HUN) |
|
|
|
|
|
|
vl.Zijad
Okanović, BIH |
|
|
|
prvi start u
karijeri |
tr. Šandor
Ribarski |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Mađarska |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
|
|
|
|
|
|
|
|
crni
blinkers |
|
|
|
|
|
|
ROBIN HOOD (HR) |
1400 m |
džokej:
Kristijan Stokić |
58 kg |
11 |
2g,vranac,
P, Flogiston(RUS)-Red House(CZE) |
|
PO |
12.08. |
|
1 |
|
vl. Damir
Štefković, Haganj HR |
|
ZG |
10.06. |
1000 m |
8 |
1.24,67 |
tr.Krešimir
Šmaguc |
|
Sinj |
24.09. |
1300 m |
5 |
|
|
uz. Damir
Štefković |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:plavo,bijela šahovnica-crveni rukavi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PICCOLO FIORE (GB) |
1400 m |
džokej:
Jiri Palek |
|
60 kg |
12 |
2g,z.dorat,P,Guarnari(GB)-Pretty Sunshine(GB) |
|
BG |
24.09. |
1350 m |
1 |
1.24,2 |
vl. KK
Zagreb, Zagreb HR |
|
BG |
03.09. |
1300 m |
1 |
1.19,6 |
tr. Krešimir
Šmaguc |
|
BG |
02.07. |
1200 m |
1 |
|
|
uz.
|
|
|
BG |
28.05. |
1000 m |
1 |
|
|
boja dresa:
mornarski s plavim rukavima |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15:25 |
|
KASAČKA UTRKA |
CROATIA OSIGURANJE d.o.o. |
Autostart za
3-14 godišnje domaće kasače |
|
sa zaradom
do 20.000 kn na stazi 2100 m |
|
ŽUTI |
Nagrade :
6.000kn ( 3.000, 1500, 900, 600 ). |
|
|
06: 1 - 0 0
0 0 |
|
|
|
karijera: 1
- 0 0 0 0 |
|
|
BLACK F. VICTORY |
2100 m |
1.34,5 |
|
KK Agram |
0 kn |
1 |
4g,dor,kast.
Vic Valley-Beautiful Best |
Martin Mars |
OS |
01.10. |
2600 m |
|
|
vlasnik:
Dražen Frigula |
Damir Muhar |
ZG |
16.09. |
2100 m |
6 |
1.34,5 a |
uzgajivač:
Željko Vavra |
|
|
|
|
|
|
|
vo. Martin
Mars |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
plavo-bijeli |
|
|
|
|
|
|
|
06: 5-1 0 0
0 |
|
|
|
karijera:
5-1 0 0 0 |
|
|
BIMBO II |
|
2100 m |
|
1.27,4 |
KK Fistra |
1.500 kn |
2 |
4g,dor.P,
Rojni Krin - Bea D |
Rajko
Katanić |
OS |
01.10. |
2600 m |
odust. |
|
vlasnik:
Damir Karan |
Damir Karan |
ZG |
16.09. |
2100 m |
5 |
1.31,6 a |
uzgajivač:
Drago Dragovoljnović |
Damir Karan |
OS |
27.05. |
2100 m |
6 |
1.27,4 a |
|
vo. Damir
Karan |
Damir Karan |
OR |
21.05. |
2100 m |
1 |
1.29,6 t |
|
boja dresa:
žuti |
Damir Karan |
OR |
17.04. |
1580 m |
5 |
1.35,4 t |
|
06: 13-3 1 2
0 |
|
|
|
karijera:
13-3 1 2 0 |
|
|
RUŠKOVICA |
2100 m |
1.22,9 |
1.24,8 |
KK Kajzerica |
6.250 kn |
3 |
4g,dor,K
Rasputin Columbus-Realy Perfect |
Božidar
Krbavčić |
OS |
01.10. |
2600 m |
5 |
1.24,8 a |
vlasnik:
Božidar Krbavčić |
Božidar
Krbavčić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
3 |
1.26,6 a |
uzgajivač:
Milan Noha |
Božidar
Krbavčić |
OR |
03.09. |
1600 m |
10 |
1.25,3 t |
|
vo. Božidar
Krbavčić |
Božidar
Krbavčić |
OR |
03.09. |
1600 m |
3 |
1.24,8 t |
|
boja dresa:
crveni |
Božidar
Krbavčić |
OR |
27.08. |
1600 m |
6 |
1.24,6 t |
|
06: 2- 0 2 0
0 |
05: 2-2 0 0
0 |
|
|
karijera:
4-2 2 0 0 |
|
|
DOMINIKA |
|
2100 m |
1.23,0 |
1.21,7 |
KK Fistra |
9.250 kn |
4 |
4g,dor.K,
Vic Valley-Dorana |
Dubravko
Sladić |
OS |
01.10. |
2600 m |
2 |
1.21,7 a |
vl. Dubravko
Sladić |
Dubravko
Sladić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
2 |
1.26,0 a |
uz. Dubravko
Sladić |
Krešimir
Lučić |
DA |
24.07. |
2100 m |
1 |
1.25,8 a |
|
vo.
Krešimir Lučić |
Ivica Polih |
ZG |
21.05. |
1600 m |
1 |
1.23,0 |
|
boja dresa:
crveno-crni |
|
|
|
|
|
|
|
06: 15-1 5 2
1 |
05: 4-2 0 0
1 |
|
|
karijera:
19- 3 5 2 2 |
|
|
BUTTERFLY VICTORY |
2100 m |
1.23,7 |
1.25,4 |
KK Filip |
10.700 kn |
5 |
5g,dor.K,
Vic Valley-Borka II |
David Ljubić |
OR |
29.09. |
1600 m |
2 |
1.25,4 t |
vl. Obitelj
Botić |
Rastko Mašić |
OR |
23.09. |
1600 m |
disk. |
|
uz. Željko
Vavra |
Rastko Mašić |
OR |
03.09. |
1600 m |
2 |
1.23,7 t |
|
vo. Nemanja
Mašić |
Rastko Mašić |
OR |
27.08. |
1600 m |
2 |
1.23,3 t |
|
boja
dresa:plavo-bijeli |
Stjepan
Žitnjak |
OR |
30.07. |
1600 m |
3 |
1.28,7 t |
|
06: 6 - 1 2
1 1 |
05: 3- 2 0 0
0 |
|
|
karijera:
9-3 2 1 1 |
|
|
CAY
BITTER OAK |
2100 m |
1.23,6 |
1.23,8 |
KK Fistra |
10.850 kn |
6 |
4g,dor.K,
Vic Valley-Cilena |
Pero
Crnković |
OS |
01.10. |
2600 m |
4 |
1.22,4 a |
vl. Dražen
Cerjanec |
Pero
Crnković |
ZG |
16.09. |
2100 m |
1 |
1.24,4 a |
uz.Dražen
Cerjanec |
Pero
Crnković |
ZG |
01.07. |
2100 m |
2 |
1.24,0 a |
|
vo. Pero
Crnković |
Pero
Crnković |
ZG |
10.06. |
2100 m |
3 |
1.24,3 a |
|
boja dresa:
plavo-zeleni |
Pero
Crnković |
OS |
27.05. |
2100 m |
2 |
1.23,8 a |
|
06: 11-3 4 2
0 |
05: 3- 1 0 0
1 |
|
|
karijera:
14- 3 4 2 1 |
|
|
ARGOS |
|
2100 m |
1.20,2 |
1.24,2 |
KK Agram |
12.750 kn |
7 |
5g,dor.kast., Jersey Law-Abojka Lindy |
David Ljubić |
OR |
23.09. |
1600 m |
1 |
1.20,2 t |
vl. David
Ljubić |
David Ljubić |
OR |
23.09. |
1600 m |
1 |
1.23,6 t |
uz. Vladimir
Petranović |
David Ljubić |
OR |
16.09. |
2100 m |
5 |
1.25,0 a |
|
vo. Rastko
Mašić |
David Ljubić |
OR |
27.08. |
1600 m |
disk. |
|
|
boja dresa:
plavo-crni |
David Ljubić |
DA |
30.07. |
2100 m |
2 |
1.27,4 t |
|
06: 5- 3 1 0
0 |
05: 6- 0 0 4
2 |
|
|
karijera:
12- 3 1 4 2 |
|
|
DAMJAN |
|
2100 m |
1.24,9 |
1.23,5 |
KK Fistra |
16.500 kn |
8 |
5g,dor.P,
Vic Valley-Dorana |
Dubravko
Sladić |
OS |
01.10. |
2600 m |
1 |
1.24,2 a |
vl. Dubravko
Sladić |
Dubravko
Sladić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
2 |
1.23,5 a |
uz. Dubravko
Sladić |
Dubravko
Sladić |
ZG |
01.07. |
2100 m |
1 |
1.23,8 a |
|
vo.
Dubravko Sladić |
Dubravko
Sladić |
ZG |
10.06. |
2100 m |
6 |
1.25,4 a |
|
boja dresa:
crveno-crni |
Dubravko
Sladić |
OS |
27.05. |
2100 m |
1 |
1.23,7 a |
|
06: 8-0 1 2
2 |
05: 7-1 0 3
0 |
|
|
karijera:27-
4 2 6 4 |
|
|
CARMEN |
|
2100 m |
1.20,3 |
1.24,6 |
KK Zagreb |
17.850 kn |
9 |
6g,dor.K,
Very Best-Casandra |
Stipe
Rukavina |
OS |
01.10. |
2600 m |
3 |
1.24,6 a |
vl. Stipe
Rukavina |
Stipe
Rukavina |
ZG |
16.09. |
2100 m |
odust. |
|
uz.Stipe
Rukavina |
Stipe
Rukavina |
OR |
03.09. |
1600 m |
4 |
1.25,3 t |
|
vo. Stipe
Rukavina |
Stipe
Rukavina |
OR |
23.07. |
1630 m |
4 |
1.21,9 t |
|
boja dresa:
žuti, crne kocke |
Stipe
Rukavina |
OR |
23.07. |
1600 m |
2 |
1.20,3 t |
|
06: 12-4 2 3
1 |
05: 4- 1 2 0
0 |
|
|
karijera:
16- 5 4 3 1 |
|
|
ATON
BITTER OAK |
2100 m |
1.21,5 |
1.21,8 |
KK Agram |
19.350 kn |
10 |
4g,dor.kast., Vic Valley-Alijansa |
Damir Muhar |
OS |
01.10. |
2600 m |
3 |
1.21,8 a |
vl. Dražen
Frigula |
Damir Muhar |
ZG |
16.09. |
2100 m |
3 |
1.24,9 a |
uz. Dražen
Cerjanec |
Damir Muhar |
OR |
27.08. |
1630 m |
3 |
1.22,3 t |
|
vo. Matej
osolnik |
Damir Muhar |
OR |
27.08. |
1600 m |
1 |
1.22,0 t |
|
boja dresa;
bijelo-plavi |
Martin Mars |
PO |
12.08. |
1800 m |
2 |
|
|
06: 17- 0 3
2 1 |
05: 6- 2 1 0
1 |
|
|
karijera:
29- 2 5 6 3 |
|
|
LEDA
LAW |
|
2100 m |
1.21,9 |
1.22,5 |
KK Daruvar |
19.750 kn |
11 |
6g,dor.K,
Jersey Law-Lucy B |
Lana
Zrinjanin |
OS |
01.10. |
2600 m |
5 |
1.25,4 a |
vl. Vladimir
Petranović |
Lana
Zrinjanin |
OR |
23.09. |
1600 m |
5 |
1.25,4 t |
uz. Vladimir
Petranović |
Vladimir
Petranović |
ZG |
16.09. |
2100 m |
9 |
1.25,6 a |
|
vo. Lana
Zrinjanin |
Lana
Zrinjanin |
OR |
03.09. |
1600 m |
5 |
1.25,4 t |
|
boja dresa:
plavo-žuti |
Vladimir
Petranović |
OR |
27.08. |
1600 m |
8 |
1.26,0 t |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
15:50 |
|
|
GALOPSKA UTRKA |
OVERSEAS EXPRESS |
Za engleske
punokrvne 3 god. i starije na stazi 1600 m |
|
Ž 57 kg, M
59 kg, + dodatni teret |
|
BIJELI S
CRVENIM |
Nagrade:
20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SZEPSEGEN (HUN) |
1600 m |
džokej:
Lukas Kasal |
60,5 kg |
1 |
7g,vranac,K,
Lagunas(GER)-Star Line(HUN) |
Sinj |
24.09. |
1900 m |
2 |
|
vl. GK
Vreba, Hrvace HR |
|
Bihać |
03.09. |
|
4 |
|
tr. Mario
Zorica |
|
Kupres |
02.07. |
|
3 |
|
|
uz. Mađarska |
|
Bihać |
24.06. |
|
1 |
|
|
boja dresa:
plavi |
|
ZG |
10.06. |
1800 m |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
POSEJDON (SiCG) |
1600 m |
džokej:
Gabor Maronka |
59 kg |
2 |
5g,dorat,P,
Dixie Jamborre(GB)-Pamela(SiCG) |
|
Bjeljina |
|
|
3 |
|
vl.
Milutinović Francek, SiCG |
|
SA |
|
|
van pl. |
|
tr. Mirel
Muminović |
|
Bihać |
|
|
van pl. |
|
|
uz. Ergela
Zobnatica |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:zeleno žuta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VALDAREZ (GB) |
1600 m |
džokej:
Željko Ilić |
|
61 kg |
3 |
4g,dorat,
K,Mark of Esteem(IRE)-Pleasent Memories(GB) |
Ljub. |
03.09. |
2400 m |
2 |
|
vl. KK
Zagreb, Zagreb HR |
|
BG |
13.08. |
2400 m |
2 |
|
tr.Krešimir
Šmaguc |
|
BG |
30.07. |
1800 m |
1 |
|
|
uz. GB |
|
|
BG |
16.07. |
1800 m |
2 |
|
|
boja
dresa:mornarski,plavi rukavi |
|
BG |
11.06. |
1700 m |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EARLY GREY |
1600 m |
džokej: Aco
Šašić |
|
59 kg |
4 |
3g,sivac,P,Jigadee Creek(GB)-Early Classic(IRE) |
|
BUD |
03.09. |
1600 m |
4 |
|
vl. Delalić
Hasan, BIH |
|
BUD |
27.08. |
1400 m |
1 |
|
tr. Čurčić
Karla |
|
BUD |
13.08. |
1400 m |
2 |
|
|
uz. Mađarska |
|
BUD |
23.07. |
1600 m |
2 |
|
|
boja
dresa:crveno-žuta |
|
BUD |
02.07. |
2400 m |
18 |
|
|
|
crveni
blinker |
|
|
|
|
|
|
CAJTANO (SiCG) |
1600 m |
džokej:
Đorđe Perović |
63 kg |
5 |
6g, z.dorat,
P, Viro(USA)-Colin StarGB) |
|
Sinj |
24.09. |
1300 m |
2 |
|
vl. Konjički
klub Bihać BIH |
|
Bihać |
02.09. |
|
2 |
|
tr. Smail
Mržljak |
|
ZG |
01.07. |
1100 m |
2 |
1.26,16 |
|
uz. Muhamed
Alijagić (BIH) |
|
Sinj |
13.05. |
|
1 |
|
|
boja dresa:
plavo-žuti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
REGNATOR (HR) |
1600 m |
džokej: Ivan
Sabol |
|
58 kg |
6 |
7g,dorat,P,
Loch Fruin (IRE)-Rama Ledi(IRE) |
|
ZG |
10.06. |
1200 m |
6 |
1.17,06 |
vl. Katarina
Grubač, Zagreb HR |
|
ZG |
01.07. |
1400 m |
8 |
1,28,72 |
tr. Dubravka
Prekrat |
|
|
|
|
|
|
|
uz.
Termograding |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
žuti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WILUNA (D) |
|
1600 m |
džokej:
Saša Glogovac |
61 kg |
7 |
5g,dorat,K,
Winged Love (IRE)-Western Angel (GER) |
|
ZG |
01.07. |
1400 m |
1 |
1,23,93 |
vl. Enimark
Ponjević, Zagreb HR |
|
ZG |
10.06. |
1200 m |
1 |
1.15,65 |
tr. Enimark
Ponjević |
|
BUD |
28.05. |
1100 m |
6 |
|
|
uz. Gest!ut
Schallern (D) |
|
BUD |
07.05. |
1200 m |
5 |
|
|
boja dresa:
crni |
|
BUD |
09.04. |
1300 m |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RED
FLOWER (CZE) |
1600 m |
džokej:
Tajana Šešok Grdak |
58 kg |
8 |
6g, dorat,K,
House Rulet(USA)-Red Stream(GB) |
|
Sinj |
25.09. |
|
2 |
|
vl. Marijana
Vrkljan, Zagreb HR |
|
ZG |
01.07. |
1400 m |
4 |
1,26,75 |
tr. Dubravka
Prekrat |
|
Sinj |
13.05. |
|
van pl. |
|
|
uz. Branko
Kovačević |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
šahovnica, biojeli rukavi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SIGHTING (GB) |
1600 m |
džokej:
Ilja Moskov |
|
61 kg |
9 |
6g,dorat,P,Eagle Eyed(USA)-Sandystones(GB) |
|
Bihać |
|
|
1 |
|
vl. Delalić
Hasan, BIH |
|
Bihać |
|
|
2 |
|
tr. Delalić
Said |
|
SA |
|
|
3 |
|
|
uz.GB
|
|
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
žuto-plava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ANAKRON (HUN) |
1600 m |
džokej:
Istvan Kozma |
56 kg |
10 |
3g,dorat,P,Vanvitelli(IRE)-Agricola(HUN) |
|
|
|
|
|
|
vl. Dubravko
Šošo, HUN |
|
BUD |
07.05. |
1600 m |
6 |
|
tr. Emir
Mehmedagić |
|
BUD |
16.04. |
1900 m |
6 |
|
|
uz. Mađarska |
|
BUD |
02.04. |
|
2 |
|
|
boja
dresa:bijeli,rukavi šahovnica |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GUILIANO(IRE) |
1600 m |
džokej:
Gabor Maronka |
61 kg |
11 |
6g,dorat,P,Danetime(IRE)-Serengeti(GB) |
|
BUD |
03.09. |
1600 m |
9 |
|
vl. Zijad
Okanović,BIH |
|
BUD |
13.08. |
1400 m |
1 |
|
tr. Šandor
Ribarski |
|
BUD |
06.08. |
1650 m |
8 |
|
|
uz.
|
|
|
BUD |
18.06. |
1700 m |
9 |
|
|
boja dresa: |
|
BUD |
21.05. |
1800 m |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RED
HABANERA (CZ) |
1600 m |
džokej:
Lucas Kasal |
61 kg |
12 |
5g,dorat,K,
Najoom(IRE)-Red Stream(GB) |
|
Bihać |
|
|
4 |
|
vl. Tahrić
Izet, BIH |
|
Bihać |
|
|
4 |
|
tr. Esad
Karajić |
|
S.MO. |
|
|
1 |
|
|
uz.
Napajedla |
|
Bihać |
|
|
1 |
|
|
boja dresa:
zeleno bijela |
|
ZG |
01.07. |
2000 m |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VILLAMGYORS |
1600 m |
džokej:
Tika Vujković |
61 kg |
13 |
4g,dorat,P,Muraafg(IRE)-Vilja(GB) |
|
BUD |
|
|
1 |
|
vl. GK
Blaškan-Ringo, Sinj HR |
|
Sinj |
24.09. |
1900 m |
4 |
|
tr.Stipe
Masle |
|
|
|
|
|
|
|
uz.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:crvena,bijeli rukavi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GALLA NIGHT |
1600 m |
džokej:
Slaven Jovanović |
57 kg |
14 |
5g,dorat,K,Woodborough(USA)-Galaxy Glow(GB) |
|
PO |
12.08. |
|
van pl. |
|
vl. Enimark
Ponjević, Zagreb HR |
|
Sinj |
|
|
van pl. |
|
tr. Enimark
Ponjević |
|
|
|
|
|
|
|
uz.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:crni,žuta kapa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
KASAČKA UTRKA |
16:15 |
|
|
Autostart za 3-14 godišnje domaće kasače |
|
sa zaradom do 40.000 kn na stazi 2100 m |
|
BIJELI |
Nagrade : 10.000 kn ( 5.000, 2.500, 1.500, 1.000 ). |
|
06: 19-1 5 5 3 |
05: 8- 1 2 1 1 |
|
|
karijera: 29- 2 7 6 4 |
|
|
ARION |
|
2100 m |
1.21,1 |
1.22,7 |
KK Daruvar |
21.250 kn |
1 |
5g,dor.P, Jersey Law-Abi |
Vladimir Petranović |
OS |
01.10. |
2600 m |
2 |
1.24,5 a |
vl. Vladimir Petranović |
Vladimir Petranović |
OR |
23.09. |
1630 m |
5 |
1.23,0 t |
uz. Vladimir Petranović |
Vladimir Petranović |
OR |
23.09. |
1600 m |
4 |
1.25,1 t |
|
vo. Vladimir Petranović |
Vladimir Petranović |
OR |
23.09. |
1630 m |
5 |
1.23,0 t |
|
boja dresa: bijeli, crvena kocka |
Vladimir Petranović |
OR |
23.09. |
1600 m |
4 |
1.25,1 t |
|
06: 13- 6 0 1 2 |
05: 7- 1 2 0 3 |
|
|
karijera: 20- 7 2 1 5 |
|
|
AADA BITTER OAK |
2100 m |
1.21,2 |
1.22,3 |
KK Fistra |
24.800 kn |
2 |
6g,dor.K, Vic Valley-Alijansa |
Pero Crnković |
OS |
01.10. |
2600 m |
4 |
1.25,2 a |
vl. Dražen Cerjanec |
Pero Crnković |
ZG |
16.09. |
2100 m |
6 |
1.27,6 a |
uz.Dražen Cerjanec |
Pero Crnković |
OR |
23.07. |
1600 m |
n.s. |
|
|
vo. Pero Crnković |
Pero Crnković |
OR |
16.07. |
1600 m |
6 |
1.22,4 t |
|
boja dresa: zeleno-plavi |
Pero Crnković |
ZG |
01.07. |
2100 m |
3 |
1.24,9 a |
|
06: 19 - 1 2 5 5 |
05: 4- 0 1 0 0 |
|
|
karijera: 28- 1 4 6 7 |
|
|
PER PAN VITA |
2100 m |
1.20,6 |
1.24,6 |
KK Zagreb |
29.350 kn |
3 |
6g,dor.kast., Pietro Pan-Petca |
Romana Romek |
OR |
29.09. |
1600 m |
1 |
1.20,2 t |
vl. Filip Krajcar |
Romana Romek |
OR |
03.09. |
1630 m |
5 |
1.21,6 t |
uz.Vitacel d.o.o. (Slo) |
Romana Romek |
OR |
03.09. |
1600 m |
3 |
1.23,8 t |
|
vo. Romana Romek |
Romana Romek |
OR |
27.08. |
1630 m |
5 |
1.23,0 t |
|
boja dresa: crveno-zeleni |
Romana Romek |
OR |
27.08. |
1600 m |
4 |
1.22,7 t |
|
06: 20- 6 5 3 1 |
05: 8- 0 0 0 3 |
|
|
karijera: 46- 11 6 4 4 |
|
|
AMADEUS |
|
2100 m |
1.20,1 |
1.22,6 |
KK Filip |
30.650 kn |
4 |
8g,dor.kast, Jersey Law - Amata |
Nemanja Mašić |
OR |
29.09. |
1630 m |
2 |
1.21,3 t |
vl. Jakov Tuđa |
Nemanja Mašić |
OR |
29.09. |
1600 m |
3 |
1.20,7 t |
uz.Željko Benčić |
Nemanja Mašić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
6 |
1.25,2 a |
|
vo. Nemanja Mašić |
Nemanja Mašić |
OR |
27.08. |
1630 m |
2 |
1.21,4 t |
|
boja dresa: plavo-bijeli |
Nemanja Mašić |
OR |
27.08. |
1600 m |
3 |
1.22,3 t |
|
06: 15: 3 1 2 4 |
|
|
|
karijera: 49- 7 3 6 10 |
|
|
NERON |
|
2100 m |
1.19,1 |
1.22,0 |
KK Filip |
33.900 kn |
5 |
7g., z.dor., kast.,Benjamin C. Lee-Nopsaleah |
Rastko Mašić |
OR |
29.09. |
1630 m |
5 |
1.22,0 t |
vl. David Ljubić |
Uroš Popović |
OR |
29.09. |
1600 m |
4 |
1.20,9 t |
uz. Slavko Makovec |
Rastko Mašić |
OR |
23.09. |
1630 m |
3 |
1.22,1 t |
|
vo. Rastko Mašić |
Rastko Mašić |
OR |
23.09. |
1600 m |
3 |
1.23,5 t |
|
boja dresa: plavo-bijeli |
Rastko Mašić |
OR |
03.09. |
1630 m |
6 |
1.21,9 t |
|
06: 4-0 0 0 0 |
05: 26- 0 3 3 1 |
|
|
karijera: 58- 4 7 9 2 |
|
|
GLAMOURGIRL (DE) |
2100 m |
1.16,7 |
1.17,8 |
KK Zagreb |
34.065 kn |
6 |
7g,dorat, K, Bosphorus-Movie Queen |
Goran Kotarac |
OS |
01.10. |
2600 m |
disk. |
|
vl. Goran Kotarac |
Ilija Rezač |
ZG |
16.09. |
2100 m |
6 |
1.25,5 a |
uz. Klaus Mohr (DE) |
Oleg Kardoš |
ZG |
01.07. |
2100 m |
disk. |
|
|
vo. Goran Kotarac |
Goran Kotarac |
ZG |
10.06. |
2100 m |
6 |
1.27,0 a |
|
boja dresa: bordo - crni |
Johan Hollweck jun. |
MD |
11.12. |
2100 m |
6 |
1.19,4 a |
|
06: 13- 1 1 0 1 |
05: 6-1 0 0 1 |
|
|
karijera: 51- 6 8 5 5 |
|
|
AS LAW |
|
2100 m |
1.19,8 |
1.24,1 |
KK Kajzerica |
35.400 kn |
7 |
8g,dor, kast, Jersey Law-Abi |
Božidar Krbavčić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
10 |
1.26,9 a |
vlasnik: Božidar Krbavčić |
Božidar Krbavčić |
OR |
03.09. |
1600 m |
|
|
uzgajivač: Vladimir Petranović |
Božidar Krbavčić |
OR |
27.08. |
1600 m |
6 |
1.23,6 t |
|
vo. Božidar Krbavčić |
Božidar Krbavčić |
PO |
12.08. |
1800 m |
9 |
|
|
boja dresa: crveni |
Božidar Krbavčić |
DA |
30.07. |
2100 m |
1 |
1.24,2 t |
|
06: 8-0 0 0 1 |
05: 5- 0 0 0 0 |
|
|
karijera: 45- 8 3 7 5 |
|
|
ASTRA |
|
2100 m |
1.20,5 |
1.20,3 |
KK Diamant |
37.202 kn |
8 |
8g,dor.K, Jersey Law-Ava Lindy |
Tajana Zrinšćak |
ZG |
16.09. |
1600 m |
4 |
1.29,3 |
vl. Lidija Bašnec |
Boris Vukosavljević |
ZG |
16.09. |
2100 m |
odust. |
|
uz. Vladimir Petranović |
Boris Vukosavljević |
OR |
03.09. |
1600 m |
5 |
1.22,3 t |
|
vo. Lidija Bašnec |
Dušan Krhač |
ZG |
01.07. |
2100 m |
d.n.k. |
|
|
boja dresa: crveni |
Miroslav Grdenić |
OR |
17.06. |
1600 m |
9 |
1.31,4 t |
|
06: 6-0 0 2 0 |
05: 5- 0 0 0 0 |
|
|
karijera: 40- 6 7 12 0 |
|
|
AKI BITTER OAK |
2100 m |
1.19,7 |
1.22,4 |
KK Zagreb |
38.800 kn |
9 |
8g,dor.kast, Very Best-Alijansa |
Dragutin Kostanjšek |
OS |
01.10. |
1600 m |
6 |
1.20,9 a |
vl. Dragutin Kostanjšek |
Dragutin Kostanjšek |
ZG |
16.09. |
2100 m |
8 |
1.25,4 a |
uz. Dražen Cerjanec |
Dragutin Kostanjšek |
DA |
30.07. |
2100 m |
3 |
1.25,0 t |
|
vo. Dragutin Kostanjšek |
Dragutin Kostanjšek |
OR |
16.07. |
1660 m |
8 |
1.24,0 t |
|
boja dresa: žuto-crni |
Dragutin Kostanjšek |
OR |
16.07. |
1600 m |
3 |
1.20,3 t |
|
06: 5-0 1 2 1 |
05: 6-2 2 1 0 |
|
|
karijera: 23- 8 4 3 1 |
|
|
FORM STAR CIS |
2100 m |
1.20,5 |
1.23,0 |
KK Zagreb |
39.375 kn |
10 |
6g,dor. P, Meadow Maritime-Formia Edina |
Dario Kostanjšek |
ZG |
16.09. |
2100 m |
3 |
1.23,7 a |
vl. Mislav Brazda |
Dario Kostanjšek |
PO |
12.08. |
1800 m |
5 |
|
uz.Ivan Crneković |
Dario Kostanjšek |
ZG |
01.07. |
2100 m |
4 |
1.23,5 a |
|
vo. Dario Kostanjšek |
Dario Kostanjšek |
ZG |
10.06. |
2100 m |
3 |
1.24,9 a |
|
boja dresa; žuto-zeleni |
Dario Kostanjšek |
OS |
27.05. |
1600 m |
2 |
1.21,5 a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
MEĐUNARODNA GALOPSKA
UTRKA |
16:40 |
TURNUS d.o.o. |
|
Za engleske
punokrvne 4 god. i starije na stazi 2200 m |
|
Ž 56 kg, M
58 kg, +2 kg za pobjedu, +1 kg za drugo mj, +0,5 kg za treće
mj. (max 4 kg) |
|
|
Nagrade:
20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČE-GILE (GB) |
2200 m |
džokej:Aleksandar Šašić |
60 kg |
1 |
5
g.dorat,P,Vettori(IRE)-Long Wiew(GB) |
BUD |
17.09. |
2000 m |
5 |
|
vl. Nedžad
Omeragić, BIH |
|
BUD |
03.09. |
2400 m |
2 |
|
tr.Sandor
Ribarszky |
|
BUD |
20.08. |
2200 m |
4 |
|
|
uz.Štala
Omeragić |
|
BR |
16.07. |
2600 m |
2 |
|
|
boja dresa:
naranđasta |
|
Beč |
18.06. |
2000 m |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OTENO(GER) |
2200 m |
džokej:
Lucas Casal |
61 kg |
2 |
4g,dorat,P,Kornado(GB)-Odina(GER) |
|
|
|
|
2 |
|
vl.Tahrić
Izet, BIH |
|
|
|
|
4 |
|
tr. Esad
Karajić |
|
|
|
|
6 |
|
|
uz.
|
|
|
Bihać |
02.09. |
|
1 |
|
|
boja dresa:
zeleno bijeli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARRY (HUN) |
2200 m |
džokej:
Saša Trbojević |
63 kg |
3 |
4g,dorat,P,
Noble Call(IRE)-Halnora(IRE) |
|
Sinj |
28.05. |
1800 m |
1 |
|
vl. GK
Vreba, Hrvace HR |
|
Sinj |
13.05. |
1800 m |
5 |
|
tr. Mario
Zorica |
|
ZG |
10.06. |
1800 m |
3 |
1.58,50 |
|
uz. Mađarska |
|
ZG |
01.07. |
2000 m |
1 |
|
|
boja
dresa:modra |
|
Sinj |
24.09. |
2400 m |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GREY'S(CZE) |
2200 m |
džokej:
Zlatko Omeragić |
59,5 kg |
4 |
5
g.dorat,K,Najoom(IRE)-G.Corners(HUN) |
|
Sinj |
24.09. |
|
5 |
|
vl. Obitelj
Vuković, BIH |
|
|
|
|
2 |
|
tr.Esad
Karajić |
|
Zagreb |
10.06. |
1800 m |
1 |
|
|
uz.Dragan
Galović |
|
SA |
|
|
3 |
|
|
boja
dresa:bijela |
|
Sinj |
13.05. |
1800 m |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NIAGARA (HUN) |
2200 m |
džokej: Tika
Vujković |
|
58,5 kg |
5 |
4g,dorat,P,Noble Law(GB)-Netta(HUN) |
|
Sinj |
24.09. |
|
3 |
|
G.K."Blaškan-Ringo", Sinj HR |
|
PO |
|
|
3 |
|
tr.Stipe
Masle |
|
Sinj |
|
|
van pl. |
|
|
uz. Mađarska |
|
|
|
|
|
|
|
boja
dresa:crveni s bijelim rukavim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OTRISA (SiCG) |
2200 m |
džokej:
Kristijan Stokić |
56 kg |
6 |
4g,alat,K,Dixie Jamboree(GB)-Olga(GB) |
|
|
|
|
|
|
vl. Ostojić
Sunčica, Varaždin HR |
|
|
|
|
|
|
tr. Šmaguc
Krešimir |
|
|
|
|
|
|
|
uz. Ergela
Zobnatica |
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
plavo-bijela šahovnica,crveni rukavi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ROXSOLINA (GER) |
2200 m |
džokej:
Istvan Kozma |
59,5 kg |
7 |
4g,
vranac,K,Oxalagu(GER)-Rozsomachia(GER) |
|
BUD |
24.09. |
1600 m |
6 |
|
vl. Galopski
klub Zagreb, HR |
|
BUD |
10.09. |
1300 m |
6 |
|
tr. Emir
Mehmedagić |
|
BUD |
13.08. |
1300 m |
1 |
|
|
uz. Njemačka |
|
BUD |
23.07. |
1400 m |
3 |
|
|
boja dresa:
plavi |
|
BUD |
02.07. |
1400 m |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VESEZDELEM (HUN) |
2200 m |
džokej:
Tihomir Nađ |
59 kg |
8 |
4g,dorat,K,Bakharoff(USA)-Venyge(USA) |
|
BUD |
07.05. |
1400 m |
12 |
|
vl. GK
Blaškan-Ringo, Sinj HR |
|
Sinj |
28.05. |
1800 m |
2 |
|
tr.Stipe
Masle |
|
ZG |
10.06. |
1800 m |
2 |
|
|
uz.Mađarska |
|
ZG |
01.07. |
2000 m |
2 |
|
|
boja
dresa:crvena,bijeli rukavi |
|
Sinj |
24.09. |
1600 m |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GALILEO(SiCG) |
2200 m |
džokej:
Gabor Maronka |
60 kg |
9 |
4g,dorat,P,Eden(SiCG)-Gizela(SiCG) |
|
Bijeljina |
|
|
1 |
|
vl.
Milutinović Francek, SiCG |
|
Bihać |
|
|
4 |
|
tr.Mirel
Muminović |
|
SA |
|
|
4 |
|
|
uz.SiCG |
|
|
Kupres |
|
|
van pl. |
|
|
boja
dresa:žuto zelena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RATALMO (GER) |
2200 m |
džokej: Saša
Glogovac |
62 kg |
10 |
4g,alat,P,Antheus-Rosenevre |
|
ZOB |
10.09. |
|
1 |
|
vl. Obitelj
Lokvančić, BiH |
|
Bihać |
02.09. |
|
1 |
|
tr.Hakija
Rizvić |
|
SA |
|
|
1 |
|
|
uz. Njemačka |
|
Bihać |
|
|
1 |
|
|
boja dresa:
plavo-žuti sa zvjezdama |
|
Sinj |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
MEĐUNARODNA KASAČKA UTRKA |
17:10 |
ZAGREBAČKA MILJA |
|
HRVATSKA LUTRIJA |
Autostart za
3-14 godišnje domaće,trajno uvezene i strane kasače na
stazi 1609 m |
|
NARANČASTI |
Nagrade :
15.000 kn ( 7.500, 3.750, 2.250, 1.500 ). |
|
|
06: 5- 1 0 1
1 |
05: 6-1 1 0
0 |
|
|
karijera:
11-2 1 1 1 |
|
|
ENTERPRISE (IT) |
1609 m |
1.17,4 |
1.20,7 |
|
21.690 kn |
1 |
5g,dor.,K,Royal Prestige-Popsy Amy |
Martin Mars |
OS |
01.10. |
1600 m |
1 |
1.18,7 a |
vl. Dražen
Frigula |
Martin Mars |
OS |
01.10. |
1600 m |
1 |
1.20,0 a |
uz. Govoni &
Perselli (IT) |
Martin Mars |
ZG |
16.09. |
2100 m |
4 |
1.21,3 a |
|
vo. Matej
Osolnik |
Martin Mars |
Brdo |
03.09. |
2100 m |
5 |
1.20,7 a |
|
boja dresa;
plavo-crno-bijeli |
Martin Mars |
LJUT |
27.kol |
1600 m |
4 |
1.17,4 a |
|
06: 13- 2 1
0 4 |
05: 1- 1 0 0
0 |
|
|
karijera:
29- 11 2 2 3 |
|
|
REAL
LAW |
|
1609 m |
1.17,2 |
1.22,6 |
KK Zagreb |
36.100 kn |
2 |
9g,dor.,kast., Jersey Law-Really Perfect |
Darko
Drašković |
OR |
29.09. |
1660 m |
6 |
1.22,3 t |
vl. Ranč RR |
Darko
Drašković |
OR |
29.09. |
1600 m |
1 |
1.19,0 t |
uz. Vladimir
Cvilinder |
Darko
Drašković |
OR |
23.09. |
1660 m |
6 |
1.23,6 t |
|
vo. Darko
Drašković |
Darko
Drašković |
OR |
23.09. |
1600 m |
1 |
1.19,9 t |
|
boja dresa:
crni s crvenim znakom |
Darko
Drašković |
ZG |
16.09. |
2100 m |
7 |
1.25,3 a |
|
06: 10 - 0 1
3 1 |
|
|
|
|
|
|
LANOS (SLO) |
1609 m |
1.17,1 |
1.20,3 |
|
46.410 kn |
3 |
6g,dor.,P,
Nimitz Hanover-Linda Stanley |
Rajko
Katanić |
OS |
01.10. |
1600 m |
5 |
1.18,9 a |
vl. Damir
Karan |
Rajko
Katanić |
OS |
01.10. |
1600 m |
3 |
1.21,9 a |
uz. Igor
Grabnar (SLO) |
Dejan
Katanić |
ZG |
16.09. |
2100 m |
2 |
1.20,3 a |
|
vo. Rajko
Katanić |
Damir Karan |
OR |
03.09. |
1660 m |
7 |
1.20,6 t |
|
boja dresa:
žuti |
Damir Karan |
OR |
03.09. |
1600 m |
3 |
1.19,9 t |
|
06: 10 - 4 2
1 |
05: 8 - 4 1
0 |
|
|
karijera: 24
- 11 4 1 |
|
|
ANGEL SIRRIUS (SLO) |
1609 m |
1.17,0 |
1.19,2 |
|
50.510 kn |
4 |
5g, dorat,
P, Shawland Noble - Anesa |
Dejan
Katanić |
ŠEN |
01.10. |
2100 m |
3 |
1.21,3 a |
vl.
Žagarstvo Jože Antončič |
Dejan
Katanić |
KOM |
17.09. |
1800 m |
7 |
1.22,2 a |
uz. Jože
Antočič |
Dejan
Katanić |
LJT |
10.09. |
1600 m |
2 |
1.17,1 a |
|
vo. Dejan
Katanić |
Dejan
Katanić |
Brdo |
03.09. |
2100 m |
1 |
1.19,3 a |
|
boja dresa:
plavi |
Dejan
Katanić |
LJT |
27.08. |
1600 m |
8 |
1.19,4 a |
|
06: 14 - 4 2
1 1 |
05: 8-2 1 1
0 |
|
|
karijera:
38- 10 6 4 4 |
|
|
RONA |
|
1609 m |
1.16,7 |
1.18,8 |
KK Diamant |
54.258 kn |
5 |
6g,dor.K,
Jersey Law-Romina Hill |
Lidija
Bašnec |
OS |
01.10. |
1600 m |
2 |
1.19,1 a |
vl. Lidija
Bašnec |
Lidija
Bašnec |
OS |
01.10. |
1600 m |
2 |
1.18,7 a |
uz. Vladimir
Petranović |
Boris
Vukosavljević |
ZG |
16.09. |
2100 m |
2 |
1.22,4 a |
|
vo. Boris
Vukosavljević |
Boris
Vukosavljević |
PO |
12.08. |
1820 m |
1 |
1.20,5 t |
|
boja dresa;
bijelo-crni |
Boris
Vukosavljević |
ZG |
16.09. |
2100 m |
2 |
1.22,4 a |
|
06: 13-1 4 1
3 |
05: 5- 0 1 1
3 |
|
|
karijera:
54- 5 11 9 11 |
|
|
VALEY WALKIN VITA (SLO) |
1609 m |
1.17,1 |
1.22,3 |
KK Kajzerica |
61.420 kn |
6 |
8g, dorat,
kast, Bon Sport-Valley Angel |
Sandra
Šaranja |
OS |
01.10. |
1600 m |
3 |
1.19,4 a |
vl. Božidar
Krbavčić |
Sandra
Šaranja |
OS |
01.10. |
1600 m |
5 |
1.20,3 |
uz. Vitacel
d.o.o. (SLO) |
Sandra
Šaranja |
ZG |
16.09. |
2100 m |
5 |
1.22,4 a |
|
vo. Sandra
Šaranja |
Sandra
Šaranja |
OR |
03.09. |
1600 m |
|
|
|
boja dresa:
svjetlo-plavi |
Sandra
Šaranja |
OR |
27.08. |
1660 m |
4 |
1.21,3 t |
|
06: 6 - 0 0
0 1 |
05: 6 - 0 0
0 0 |
|
|
karijera: 46
- 6 11 10 1 |
|
|
AHIL
(SLO) |
|
1609 m |
1.15,9 |
1.19,2 |
|
62.500 kn |
7 |
8g, dorat,
kastrat, On the Top-Anesa |
Borut
Antončić |
ŠEN |
01.10. |
2080 m |
4 |
1.21,0 a |
vl.
Žagarstvo Jože Antončič |
Borut
Antončić |
KOM |
17.09. |
1800 m |
odust |
|
uz. Jože
Antočič |
Borut
Antončić |
LJT |
10.09. |
1600 m |
5 |
1.18,3 a |
|
vo. Borut
Antončič |
Borut
Antončić |
Brdo |
03.09. |
2100 m |
6 |
1.20,7 a |
|
boja dresa:
plavi |
Borut
Antončić |
LJT |
27.08. |
1600 m |
5 |
1.18,5 a |
|
06: 7 - 2 0
1 2 |
05: 7: 1 0 0
1 |
|
|
karijera: 26
- 3 1 2 3 |
|
|
CHANITA (SWE) |
1609 m |
1.17,3 |
1.16,9 |
|
64.428 kn |
8 |
5 g., dorat,
K, Giant Chill-Jennifer Bob |
Martin Mars |
OS |
01.10. |
1600 m |
1 |
1.18,6 a |
vl. Gregor
Mars |
Martin Mars |
OS |
01.10. |
1600 m |
1 |
1.18,2 a |
uz. Švedska |
Marie
Lindiger |
MD |
05.07. |
2100 m |
|
|
|
vo. Martin
Mars |
Renate
Lindiger |
MD |
11.06. |
2100 m |
7 |
1.19,2 a |
|
boja dresa;
plavo-crno-bijeli |
Renate
Lindiger |
MD |
28.05. |
2100 m |
1 |
1.21,7 a |
|
06: 14- 0 0
2 3 |
05: 14-3 2 2
0 |
|
|
karijera:
76-14 9 7 7 |
|
|
AVON |
|
1609 m |
1.15,7 |
1.17,2 |
KK Diamant |
75.654 kn |
9 |
9g,dorat,P,
Jersey Law-Ava Lindy |
Boris
Vukosavljević |
OS |
01.10. |
1600 m |
4 |
1.19,9 a |
vl. Lidija
Bašnec |
Boris
Vukosavljević |
OS |
01.10. |
1600 m |
4 |
1.20,1 a |
uz. Vladimir
Petranović |
Lidija
Bašnec |
ZG |
16.09. |
1600 m |
6 |
1.31,9 t |
|
vo. Lidija
Bašnec |
Lidija
Bašnec |
ZG |
16.09. |
2100 m |
4 |
1.24,0 a |
|
boja dresa:
|
Lidija
Bašnec |
PO |
12.08. |
1820 m |
4 |
|
|
06: 7 - 3 0
1 0 |
05: 13 - 0 1
2 |
|
|
karijera: 60
- 5 6 9 |
|
|
PAULA WILL (SWE) |
1609 m |
1.13,7 |
1.17,3 |
|
136.887
kn |
10 |
7g,dorat, K,
Ideal Sund-Runa Will |
Matej
Osolnik |
OS |
01.10. |
1600 m |
7 |
1.28,0 a |
vl. Saša
Vukašinović |
Matej
Osolnik |
ZG |
16.09. |
2100 m |
1 |
1.20,2 a |
uz. Švedska |
Martin Mars |
Beč |
02.09. |
2300 m |
3 |
1.19,0 a |
|
vo. Saaša
Vukašinović |
Lars
Gustafson |
LJUT |
27.08. |
1600 m |
odust |
|
|
boja dresa:
srebrno-crveni |
Martin Mars |
ZG |
01.07. |
2100 m |
1 |
1.23,0 a |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
17:45 |
|
GALOPSKA UTRKA SAINT
LEGER |
|
CENTAR ZA REPRODUKCIJU U
STOČARSTVU |
Za engleske
punokrvne stare 3 godine na stazi 2800 m |
Ž 56 kg, M
58 kg, bez opterećenja |
|
Nagrade:
30.000 kn ( 13.500, 7.500, 4.500 , 3.000) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ASTA
LA LUCE (GER) |
2800 m |
džokej:
Sandor Kovacz |
56 kg |
1 |
3g, t.dorat,
K, Alwuhush (USA)- Alipura(GB) |
|
BUD |
17.09. |
2000 m |
2 |
|
vl. Mišo
Mraović, Zagreb HR |
|
BUD |
13.08. |
2000 m |
7 |
|
tr. Sandor
Ribarszki |
|
BUD |
23.07. |
2000 m |
3 |
|
|
uz. Njemačka |
|
BUD |
08.06. |
2000 m |
1 |
|
|
boja dresa:
crni s crvenom i sivom lentom |
|
BUD |
14.05. |
1900 m |
5 |
|
|
|
blinkers |
|
|
|
|
|
|
SOPHORA(GER) |
2800 m |
džokej:
Jiri Palik |
56 kg |
2 |
3g,sivac,K,Java Gold(USA)-Suffinja(GER) |
|
FR |
17.09. |
2000 m |
5 |
|
vl. Tvrtka
CIOS d.o.o. Zagreb,HR |
|
MÜ |
15.08. |
2000 m |
7 |
|
tr. Krešimir
Šmaguc |
|
FR |
15.07. |
1300 m |
11 |
|
|
uz. Njemačka |
|
FR |
28.06. |
1600 m |
8 |
|
|
boja dresa:
crveno-bijeli |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PETERSBURG (HUN) |
2800 m |
džokej:
Istvan Kozma |
58 kg |
3 |
3g,alat, P,
Jigadee Creek (GB)- Polish Bear (IRE) |
|
ZG |
01.07. |
2.400 m |
8 |
|
vl. Emir
Mehmedagić, Zagreb HR |
|
ZG |
10.06. |
1600 m |
10 |
1.50,52 |
tr. Emir
Mehmedagić |
|
BUD |
21.05. |
2000 m |
3 |
|
|
uz.
|
|
|
BUD |
07.05. |
1400 m |
4 |
|
|
boja dresa:
bijeli, rukavi crveno-bijele kocke |
|
BUD |
22.10. |
1400 m |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PREMIERA SONG (BIH) |
2800 m |
džokej:
Đorđe Perović |
56 kg |
4 |
3g,
z.dorat,K, Naltchik (IRE) - Piperdream (DEN) |
|
SA |
27.05. |
1600 m |
2 |
|
vl. Konjički
klub "Bihać" BIH |
|
ZG |
10.06. |
1600 m |
7 |
1.46,39 |
tr. Smail
Mržljak |
|
SA |
29.07. |
|
2 |
|
|
uz. Muhamed
Alijagić (BIH) |
|
Bihać |
02.09. |
|
1 |
|
|
boja dresa:
žuti |
|
Sinj |
24.09. |
1900 m |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WOLF
GOLD |
|
2800 m |
džokej:
Darko Filipović |
58 kg |
5 |
3g,dorat, P,
My Colt-Wera Cruz |
|
Sinj |
|
|
3 |
|
vl. Selekt
Company, BIH |
|
Bihać |
|
|
3 |
|
tr. Hakija
Rizvić |
|
Nevesinje |
|
|
4 |
|
|
uz. Mađarska |
|
SA |
|
|
1 |
|
|
boja dresa:
plavo,žuta |
|
Bihać |
|
|
van pl. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SAVANA(BIH) |
2800 m |
džokej:
Lucas Kasal |
56 kg |
6 |
3g,z.dorat,K, Black Bird(HUN)-Sveet Royal(GB) |
|
|
|
|
2 |
|
vl.Čemajić
Nermin, BIH |
|
|
|
|
5 |
|
tr. Esad
Karajić |
|
|
|
|
|
|
|
uz.HUN |
|
|
|
|
|
|
|
|
boja dresa:
žuta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KALCIT(HUN) |
2800 m |
džokej:
Tika Vujković |
56 kg |
7 |
3g, z.dorat,
K, Dembinszky(GB)-Kill The Messenger(USA) |
Sinj |
13.05. |
1400 m |
2 |
|
vl. G. K.
"Blaškan - Ringo"; Sinj HR |
|
Sinj |
28.05. |
1600 m |
1 |
|
tr. Stipe
Masle |
|
SA |
|
|
4 |
|
|
uz. Mađarska |
|
ZG |
10.06. |
1600 m |
6 |
1.45,76 |
|
boja dresa:
crveni s bijelim rukavima |
|
Sinj |
24.09. |
2 400 m |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AMANCIO(HUN) |
2800 m |
džokej:
Saša Glogovac |
58 kg |
8 |
3g,
dorat,P,My Colt(HUN)-Amazon(HUN) |
|
Bihać |
|
|
2 |
|
vl. Obitelj
Gurdić, BIH |
|
SA |
|
|
4 |
|
tr.Hakija
Rizvić |
|
Bihać |
|
|
van pl. |
|
|
uz. Mađarska |
|
Sinj |
|
|
van pl. |
|
|
boja
dresa:zelena |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NIJMAAT (USA) |
2800 m |
džokej:
Aleksandar Šašić |
56 kg |
9 |
3g,
t.dorat,K, Swain(IRE)-Alens Slew(USA) |
|
BG |
17.09. |
1350 m |
5 |
|
vl. Stjepan
Fiolić, Zagreb HR |
|
SiCG |
02.09. |
1600 m |
2 |
|
tr. Krešimir
Šmaguc |
|
BG |
13.08. |
1600 m |
4 |
|
|
uz. USA |
|
|
BG |
16.07. |
2400 m |
4 |
|
|
boja
dresa:mornarski, plavi rukavi |
|
BG |
02.07. |
1800 m |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RAGAZZA NERA (HUN) |
2800 m |
džokej:
Zoltan Varga |
56 kg |
10 |
3g,
dorat,K,,Gold and Ivory(USA)-Roxanna Blue(D) |
|
BUD |
03.06. |
1900 m |
4 |
|
vl. Mijodrag
Šimunac, Zagreb HR |
|
BUD |
21.05. |
2000 m |
1 |
|
tr.Zoltan
Varga |
|
BUD |
07.05. |
1900 m |
3 |
|
|
uz. Mađarska |
|
BUD |
23.04. |
1600 m |
7 |
|
|
boja dresa:
crveno bijele kocke,bijeli rukavi |
|
BUD |
02.04. |
1400 m |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MIKEAS (HUN) |
2800 m |
džokej:
Gyula Tormasi |
58 kg |
11 |
3g,dorat, P,
Vanvitelli (IRE)-Menyecske |
|
ZG |
01.07. |
2400 m |
2 |
2.34,79 |
vl. Amir
Jahić, Zagreb HR |
|
ZG |
10.06. |
1600 m |
3 |
1.43,62 |
tr. Emir
Mehmedagić |
|
BUD |
07.05. |
1600 m |
1 |
|
|
uz. Mađarska |
|
BUD |
23.04. |
1600 m |
4 |
|
|
boja dresa:
bijeli, rukavi crveno-bijele kocke |
|
BUD |
25.09. |
1200 m |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|