VOŽNJA ZAPREGA
1. UTRKA PASA
2. UTRKA PASA
KONJIČKE UTRKE
1. GALOPSKA UTRKA ZA ARAPE
2. GALOPSKA UTRKA
3. KASAČKA UTRKA
4. GALOPSKA UTRKA
5. MEĐUNARODNA KASAČKA UTRKA
6. MEĐUNARODNA GALOPSKA UTRKA
7. MEĐUNARODNA KASAČKA UTRKA ZAGREBAČKA MILJA
8. GALOPSKA UTRKA SAINT LEGER
PROPOZICIJE GALOPSKIH UTRKA
PROPOZICIJE KASAČKIH UTRKA
ORGANIZATORI
 
     
HIPODROM ZAGREB
07.10.2006. POČETAK U 11:00
   
         
  VOŽNJA ZAPREGA 11:00 do 13:00    
         
         
         
UTRKA PASA 14:00 480m  
2 UTRKA PASA 14:15 480m  
         
         
         

PROGRAM MEĐUNARODNIH KASAČKIH I GALOPSKIH UTRKA
HIPODROM ZAGREB
01.07.2006.
POČETAK U 14:00 SATI


ORGANIZATORI:
PODRUŽNICA HIPODROM ZAGREB
HRVATSKI KONJIČKI POOL
HRVATSKI GALOPSKI SAVEZ
HRVATSKI KASAČKI SAVEZ
SLAVONSKA RAVNICA


RUKOVODSTVO UTRKA:
Marijan Antić
Ante Šimleša
Stjepan Bagić
Mišo Mraović
Mladen Brezić

SUCI:
kas Tomaž Janževič
galop Toni Šturm
sudac na cilju (galop) Darko Ofner
sudac na cilju (galop) Ante Poljak
kas Mladen Brezić
kas Oleg Kardoš
Sudac starter (galop): Vinko Masnic
Sudac starter (galop): Frano Jenjić

Komentator: Danijel Botić
Glavni steward: Mladen Brezić
Starter (kas): Damir Šopar
Vozač autostarta: Željko Hercigonja
Vozač start mašine: Igor Ronji
Pomoćni starter (kas i galop): Predrag Koljanin
Uređenje staza: Stjepan Horvat
Zapisničar: Ana Marija Cvilinder
Zapisničar: Samanta Muhar Kosinac
Blagajnik: Mirka Jozić
Blagajnik: Srebrenka Račić
Hendikeper kas: Snježana Stegmayer Lučić
Hendikeper galop: Mario Bulić
Mjerenje vremena i fotofiniš: Željko Malagurski
Šef padoka (galop): Damir Furlan
Šef padoka (kas):
Ivica Polih
Vagar: Vlasta Šmaguc
Dežurna veterinarska inspekcija Veterinarska stanica Remetinec
Dežurni veterinar: Krešimir Lučić dr. vet. med.
Dežurni liječnik: Stanica grada Zagreba
Dežurni potkivač:
Ivica Posavec
Pomoćno osoblje: Marko Hercigonja
Danijel Stanković
Kristijan Barbić

         
         

MEĐUNARODNE KASAČKE I GALOPSKE UTRKE

         
1. GALOPSKA UTRKA ARAPI 14:30 1100
2. GALOPSKA UTRKA DVOGOCI 15:00 1400
3. KASAČKA UTRKA DO 20.000 15:25 2100
4. GALOPSKA UTRKA 1600 M 15:50 1600
5. KASAČKA UTRKA DO 40.000 16:15 2100
6. GALOPSKA UTRKA 2200 M 16:40 2800
7. KASAČKA UTRKA ZAGREBAČKA MILJA 17:10 1609
8. GALOPSKA UTRKA ST. LEGER 17:45 2200
         

 


 

  UTRKE PASA-GREYHOUND        

 

 

 

 

 

 

1

 

 14:00

 

480 m 

 

UTRKA PASA

Sponzor: FIOLIĆ d.o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

st.
br.

ime psa

spol

boja

otac

majka

vlasnik

mjesto

1.

ARI

M

žuti

Astor

Factor

Anto Župarić

Županja

2.

LUCKY

M

bijeli sa žutim

Acki

Barbara

Drago Živković

Županja

3.

SIVA

Ž

žuta

Astor

Barbara

Drago Matanović

Županja

4.

ŽUJA

Ž

žuta

Astor

Ciganka

Anto Šimić

Domaljevac

5.

BOBI

M

tigrasti

Astor

Ciganka

Anto Lucić

Domaljevac

6.

ZORO

M

crni

(HOL)

(A)

Luka Orkić

Tolisa

               
               

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 14:15

 

 480 m 

 

 

UTRKA PASA

Sponzor: FIOLIĆ d.o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

st.
br.

ime psa

spol

boja

otac

majka

vlasnik

mjesto

1.

RIĐI

M

plavi

(HOL)

(HUN)

Ivo Vukić

Tolisa

2.

DIKI

M

tigrasti

(HUN)

Factor

Anto Prgić

Donja Mahala

3.

BARBARA

Ž

tigrasta

Astor

Ciganka

Ilija Vorgić

Domaljevac

4.

JOHNNY

M

bijeli s tigrastim

Acki

Barbara

Marijan Brašnić

Oštra Luka

5.

LUNA

Ž

žuta

Astor

Barbara

Marko Kosić

Bok

6.

ŽUJO

M

žuti

Astor

Bjelka

Ilija Vorgić

Domaljevac

7.

BRENA

Ž

bijela-šarena

Astor

Čiči Dios

Gašpar Kalojz

Bok

8.

BILKO

M

bijeli s tigrastim

Astor

Bjelka

Ivo Kesić

Domaljevac

 



 

 

 

1

14:30

 

GALOPSKA UTRKA ZA ARAPE

COCA-COLA

Za arape 3 godine i starije na stazi 1100 m

Ž 54 kg, M 56 kg, + dodatni teret

 

Nagrade: 6.000 kn (2.640, 1.800, 960, 600)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAABICH II-4

1100 m

džokej: Tarik Bećar

54 kg

1

4g., sivac, P, 87Saabich II-654 HamdaniXXXVIII

 

SA

29.07.

 

1

 

vl. Tarik Bećar

 

SA

27.05.

 

1

 

tr. Pinter Sabolč

 

 

 

 

 

 

 

uz. Ergela Borike

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: bijeli s crnim točkama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MURAT IBN HAWI

1100 m

džokej: Ramija Mujić

58 kg

2

5g., dorat,P,Hawi Ibn Hawi-534 El Hafi LXXII

 

 

 

 

vl. Damir Voloder

 

 

 

 

 

 

tr. Nives Božić

 

 

 

 

 

 

 

uz. Damir Voloder, Vrbovsko

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: zlatno-žuti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prvi start u karijeri

 

MASTER VALENT

1100 m

džokej: Aco Šašić

56 kg

3

6g., alat, P, Mahtum ibn Hawi-Minka bint Gazal

 

 

 

 

 

 

vl. Željko Vukelić

 

 

 

 

 

 

tr. Midho Hasić

 

 

 

 

 

 

uz. Damir Voloder, Vrbovsko

 

 

 

 

 

 

boja dresa: plavi,rukavi šahovnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 prvi start u karijeri

 

 

EMIR

 

1100 m

džokej: Darko Filipović

56 kg

4

3g, sivac, kastr.,Saki-39 Hamdani VI

 

 

 

 

vl. Željko Vukelić

 

 

 

 

 

 

tr. Midho Hasić

 

 

 

 

 

 

 

uz. Vanja Canjuga,Varaždin

 

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: plavi,rukavi šahovnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SHAMY IBN HAWI

1100 m

džokej: Iva Šoštarić

56 kg

5

10g,sivac,P, Hawi Ibn Hawi-615 Hamdani XXX

 

 

 

 

vl. Damir Voloder

 

 

 

 

 

 

tr. Nives Božić

 

 

 

 

 

 

 

uz. Damir Voloder, Vrbovsko

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: zlatno-žuti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEMIR

 

1100 m

džokej: Ivan Sabol

60 kg

6

13g,sivac, P,740 Kuhaylan Zaid-37 El Hafi XLVI

 

PO

2005.

 

1

 

vl. Zvonko&Dorian Kutleša

 

ZG

2005.

 

1

 

tr.

 

 

 

 

 

 

 

 

uz. Ergela Višnjica

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

15:00    

GALOPSKA UTRKA

 

 

GRUBING d.o.o.

 

 

Za engleske punokrvne stare 2 godine na stazi 1400 m

 

 

Ž 54 kg, M 56 kg, + dodatni teret

 

 

 

Nagrade: 20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SILVER STAR (SiCG)

1400 m

džokej: Darko Filipović

58,5 kg

1

2g,dorat,P,Man(GB)-Sicilija(SiCG)

 

SA

 

 

2

 

vl. Leleta Mustafa, BIH

 

SA

 

 

4

 

tr.Hakija Rizvić

 

Bihać

 

 

3

 

 

uz. SICG

 

 

Sinj

24.09.

1300 m

2

 

 

boja dresa:plava,žute zvjezdice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UNA (HR)

 

1400 m

džokej: Ivan Sabol

 

52 kg

2

2g,t.dorat,K,Ostan(RUS)-Udbina(GB)

 

 

 

 

 

 

vl. Petra Miljak,Zagreb HR

 

 

 

prvi start u karijeri

tr. Stjepan Androić

 

 

 

 

 

 

 

uz. Ivan Pandža

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: orange

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FLASH BACK (HR)

1400 m

džokej: Đorđe Perović

54 kg

3

2g,dorat, P,Marcus(HUN)-Wendover Lady(GB)

 

 

 

 

 

 

vl. Savić-Tartaro,  Nin, HR

 

 

 

prvi start u karijeri

tr. Dubravka Prekrat

 

 

 

 

 

 

 

uz. Božidar Tartaro

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: plava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMA (HR)

 

1400 m

džokej: Simon Ferenz

54 kg

4

2g,alat,K,Krivi Put(HR)-Vratna Gora(GB)

 

ZG

10.06.

1000 m

7

1.24,67

vl. Amir Jahić, Zagreb HR

 

 

 

 

 

 

tr.Janja Ključević

 

 

 

 

 

 

 

uz. Ergela Serdar

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:bijeli,rukavi šahovnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEZSER (HUN)

1400 m

džokej: Varga Zoltan

54 kg

5

2g,dorat,K,Noble Law(GB)-Leonka(HUN)

 

MAĐ

27.08.

 

van pl.

 

vl. M&S Racing team, Ivanec,HR

 

 

 

 

 

 

tr.Šandor Ribarski

 

 

 

 

 

 

 

uz. Babolna

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:plava sa šahovnicom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORACLE (HR)

1400 m

džokej: Tajana Šešok Grdak

56 kg

6

2g,dorat,K, Kadyk(POL)-Opereta(GER)

 

 

 

 

 

 

vl. Dunja Perica, Zagreb HR

 

BG

13.08.

 

2

 

tr. Dubravka Prekrat

 

ZG

01.07.

1100 m

2

1,08,24

 

uz. Dunja Perica

 

ZG

10.06.

1000 m

4

1.12,27

 

boja dresa: narančasti sa šapom, plavi rukavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOQUEUR (HUN)

1400 m

džokej: Lucas Kasal

58 kg

7

2g,dorat,P, Bin Shaddad(USA)-Mohi(HUN)

 

 

 

 

 

 

vl. Mladen Rihtarić,Varaždin HR

 

BUD

24.09.

1300 m

3

 

tr. Marta Vodnar

 

ZG

01.07.

1100 m

3

1.08,66

 

uz. Babolna - Nemzeti Menesbirt

 

ZG

10.06.

1000 m

2

1.09,47

 

boja dresa: crveni, bijela pruga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMAMASSZONY (HUN)

1400 m

džokej: Slaven Jovanović

54 kg

8

2g,z.dorat, K, Bin Shaddad(USA)-Kotyagos(HUN)

 

 

 

 

 

 

vl. M&S Racing Team, Ivanec HR

 

ZG

01.07.

1100 m

van.pl.

 

tr. Sandor Ribarszki

 

 

 

 

 

 

 

uz. Diospuszta Stud.(HUN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AMARENA (GER)

1400 m

džokej: Tihomir Nađ

 

54,5 kg

9

2g,t.dorat,K,Goofalik(USA)-Abasca(GER)

 

ZG

10.06.

1000 m

3

1.11,36

vl. G.K.Blaškan-Ringo, Sinj HR

 

Sinj

24.09.

1300 m

4

 

tr.Stipe Masle

 

 

 

 

 

 

 

uz.Njemačka

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:crveni s bijelim rukavima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TICKET (HUN)

1400 m

džokej: Gabor Maronka

54 kg

10

2g,dorat,P,Alwuhush(USA)-Trifena(HUN)

 

 

 

 

 

 

vl.Zijad Okanović, BIH

 

 

 

prvi start u karijeri 

tr. Šandor Ribarski

 

 

 

 

 

 

 

uz. Mađarska

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:

 

 

 

 

 

 

 

crni blinkers

 

 

 

 

 

 

ROBIN HOOD (HR)

1400 m

džokej: Kristijan Stokić

58 kg

11

2g,vranac, P, Flogiston(RUS)-Red House(CZE)

 

PO

12.08.

 

1

 

vl. Damir Štefković, Haganj HR

 

ZG

10.06.

1000 m

8

1.24,67

tr.Krešimir Šmaguc

 

Sinj

24.09.

1300 m

5

 

 

uz. Damir Štefković

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:plavo,bijela šahovnica-crveni rukavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PICCOLO FIORE (GB)

1400 m

džokej: Jiri Palek

 

60 kg

12

2g,z.dorat,P,Guarnari(GB)-Pretty Sunshine(GB)

 

BG

24.09.

1350 m

1

1.24,2

vl. KK Zagreb, Zagreb HR

 

BG

03.09.

1300 m

1

1.19,6

tr. Krešimir Šmaguc

 

BG

02.07.

1200 m

1

 

 

uz.

 

 

BG

28.05.

1000 m

1

 

 

boja dresa: mornarski s plavim rukavima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

3

15:25

KASAČKA UTRKA

CROATIA OSIGURANJE d.o.o.

Autostart za 3-14 godišnje domaće kasače

 

 sa zaradom do 20.000 kn na stazi 2100 m

 

ŽUTI

Nagrade : 6.000kn ( 3.000, 1500, 900, 600 ).

 

 

06: 1 - 0 0 0 0

 

 

 

karijera: 1 - 0 0 0 0

 

 

BLACK F. VICTORY

2100 m

1.34,5

 

KK Agram

0 kn

1

4g,dor,kast. Vic Valley-Beautiful Best

Martin Mars

OS

01.10.

2600 m

 

 

vlasnik: Dražen Frigula

Damir Muhar

ZG

16.09.

2100 m

6

1.34,5 a

uzgajivač: Željko Vavra

 

 

 

 

 

 

 

vo. Martin Mars

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: plavo-bijeli

 

 

 

 

 

 

 

06: 5-1 0 0 0 

 

 

 

karijera: 5-1 0 0 0

 

 

BIMBO II

 

2100 m

 

1.27,4

KK Fistra

1.500 kn

2

4g,dor.P, Rojni Krin - Bea D

Rajko Katanić

OS

01.10.

2600 m

odust.

 

vlasnik: Damir Karan

Damir Karan

ZG

16.09.

2100 m

5

1.31,6 a

uzgajivač: Drago Dragovoljnović

Damir Karan

OS

27.05.

2100 m

6

1.27,4 a

 

vo. Damir Karan

Damir Karan

OR

21.05.

2100 m

1

1.29,6 t

 

boja dresa: žuti

Damir Karan

OR

17.04.

1580 m

5

1.35,4 t

 

06: 13-3 1 2 0 

 

 

 

karijera: 13-3 1 2 0

 

 

RUŠKOVICA

2100 m

1.22,9

1.24,8

KK Kajzerica

6.250 kn

3

4g,dor,K Rasputin Columbus-Realy Perfect

Božidar Krbavčić

OS

01.10.

2600 m

5

1.24,8 a

vlasnik: Božidar Krbavčić

Božidar Krbavčić

ZG

16.09.

2100 m

3

1.26,6 a

uzgajivač: Milan Noha

Božidar Krbavčić

OR

03.09.

1600 m

10

1.25,3 t

 

vo. Božidar Krbavčić

Božidar Krbavčić

OR

03.09.

1600 m

3

1.24,8 t

 

boja dresa: crveni

Božidar Krbavčić

OR

27.08.

1600 m

6

1.24,6 t

 

06: 2- 0 2 0 0

05: 2-2 0 0 0

 

 

karijera: 4-2 2 0 0

 

 

DOMINIKA

 

2100 m

1.23,0

1.21,7

KK Fistra

9.250 kn

4

4g,dor.K, Vic Valley-Dorana

Dubravko Sladić

OS

01.10.

2600 m

2

1.21,7 a

vl. Dubravko Sladić

Dubravko Sladić

ZG

16.09.

2100 m

2

1.26,0 a

uz. Dubravko Sladić

Krešimir Lučić

DA

24.07.

2100 m

1

1.25,8 a

 

vo. Krešimir Lučić

Ivica Polih

ZG

21.05.

1600 m

1

1.23,0

 

boja dresa: crveno-crni

 

 

 

 

 

 

 

06: 15-1 5 2 1

05: 4-2 0 0 1

 

 

karijera: 19- 3 5 2 2

 

 

BUTTERFLY VICTORY

2100 m

1.23,7

1.25,4

KK Filip

10.700 kn

5

5g,dor.K, Vic Valley-Borka II

David Ljubić

OR

29.09.

1600 m

2

1.25,4 t

vl. Obitelj Botić

Rastko Mašić

OR

23.09.

1600 m

disk.

 

uz. Željko Vavra

Rastko Mašić

OR

03.09.

1600 m

2

1.23,7 t

 

vo. Nemanja Mašić

Rastko Mašić

OR

27.08.

1600 m

2

1.23,3 t

 

boja dresa:plavo-bijeli

Stjepan Žitnjak

OR

30.07.

1600 m

3

1.28,7 t

 

06: 6 - 1 2 1 1

05: 3- 2 0 0 0 

 

 

karijera: 9-3 2 1 1

 

 

CAY BITTER OAK

2100 m

1.23,6

1.23,8

KK Fistra

10.850 kn

6

4g,dor.K, Vic Valley-Cilena

Pero Crnković

OS

01.10.

2600 m

4

1.22,4 a

vl. Dražen Cerjanec

Pero Crnković

ZG

16.09.

2100 m

1

1.24,4 a

uz.Dražen Cerjanec

Pero Crnković

ZG

01.07.

2100 m

2

1.24,0 a

 

vo. Pero Crnković

Pero Crnković

ZG

10.06.

2100 m

3

1.24,3 a

 

boja dresa: plavo-zeleni

Pero Crnković

OS

27.05.

2100 m

2

1.23,8 a

 

06: 11-3 4 2 0

05: 3- 1 0 0 1

 

 

karijera: 14- 3 4 2 1

 

 

ARGOS

 

2100 m

1.20,2

1.24,2

KK Agram

12.750 kn

7

5g,dor.kast., Jersey Law-Abojka Lindy

David Ljubić

OR

23.09.

1600 m

1

1.20,2 t

vl. David Ljubić

David Ljubić

OR

23.09.

1600 m

1

1.23,6 t

uz. Vladimir Petranović

David Ljubić

OR

16.09.

2100 m

5

1.25,0 a

 

vo. Rastko Mašić

David Ljubić

OR

27.08.

1600 m

disk.

 

 

boja dresa: plavo-crni

David Ljubić

DA

30.07.

2100 m

2

1.27,4 t

 

06: 5- 3 1 0 0

05: 6- 0 0 4 2

 

 

karijera: 12- 3 1 4 2

 

 

DAMJAN

 

2100 m

1.24,9

1.23,5

KK Fistra

16.500 kn

8

5g,dor.P, Vic Valley-Dorana

Dubravko Sladić

OS

01.10.

2600 m

1

1.24,2 a

vl. Dubravko Sladić

Dubravko Sladić

ZG

16.09.

2100 m

2

1.23,5 a

uz. Dubravko Sladić

Dubravko Sladić

ZG

01.07.

2100 m

1

1.23,8 a

 

vo. Dubravko Sladić

Dubravko Sladić

ZG

10.06.

2100 m

6

1.25,4 a

 

boja dresa: crveno-crni

Dubravko Sladić

OS

27.05.

2100 m

1

1.23,7 a

 

06: 8-0 1 2 2

05: 7-1 0 3 0

 

 

karijera:27- 4 2 6 4

 

 

CARMEN

 

2100 m

1.20,3

1.24,6

KK Zagreb

17.850 kn

9

6g,dor.K, Very Best-Casandra

Stipe Rukavina

OS

01.10.

2600 m

3

1.24,6 a

vl. Stipe Rukavina

Stipe Rukavina

ZG

16.09.

2100 m

odust.

 

uz.Stipe Rukavina

Stipe Rukavina

OR

03.09.

1600 m

4

1.25,3 t

 

vo. Stipe Rukavina

Stipe Rukavina

OR

23.07.

1630 m

4

1.21,9 t

 

boja dresa: žuti, crne kocke

Stipe Rukavina

OR

23.07.

1600 m

2

1.20,3 t

 

06: 12-4 2 3 1

05: 4- 1 2 0 0

 

 

karijera: 16- 5 4 3 1

 

 

ATON BITTER OAK

2100 m

1.21,5

1.21,8

KK Agram

19.350 kn

10

4g,dor.kast., Vic Valley-Alijansa

Damir Muhar

OS

01.10.

2600 m

3

1.21,8 a

vl. Dražen Frigula

Damir Muhar

ZG

16.09.

2100 m

3

1.24,9 a

uz. Dražen Cerjanec

Damir Muhar

OR

27.08.

1630 m

3

1.22,3 t

 

vo. Matej osolnik

Damir Muhar

OR

27.08.

1600 m

1

1.22,0 t

 

boja dresa; bijelo-plavi

Martin Mars

PO

12.08.

1800 m

2

 

 

06: 17- 0 3 2 1

05: 6- 2 1 0 1

 

 

karijera: 29- 2 5 6 3

 

 

LEDA LAW

 

2100 m

1.21,9

1.22,5

KK Daruvar

19.750 kn

11

6g,dor.K, Jersey Law-Lucy B

Lana Zrinjanin

OS

01.10.

2600 m

5

1.25,4 a

vl. Vladimir Petranović

Lana Zrinjanin

OR

23.09.

1600 m

5

1.25,4 t

uz. Vladimir Petranović

Vladimir Petranović

ZG

16.09.

2100 m

9

1.25,6 a

 

vo. Lana Zrinjanin

Lana Zrinjanin

OR

03.09.

1600 m

5

1.25,4 t

 

boja dresa: plavo-žuti

Vladimir Petranović

OR

27.08.

1600 m

8

1.26,0 t

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

4

15:50  

GALOPSKA UTRKA

OVERSEAS EXPRESS

Za engleske punokrvne 3 god. i starije na stazi 1600 m

 

Ž 57 kg, M 59 kg, + dodatni teret

 

BIJELI S CRVENIM

Nagrade: 20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZEPSEGEN (HUN)

1600 m

džokej:  Lukas Kasal

60,5 kg

1

7g,vranac,K, Lagunas(GER)-Star Line(HUN)

Sinj

24.09.

1900 m

2

 

vl. GK Vreba, Hrvace HR

 

Bihać

03.09.

 

4

 

tr. Mario Zorica

 

Kupres

02.07.

 

3

 

 

uz. Mađarska

 

Bihać

24.06.

 

1

 

 

boja dresa: plavi

 

ZG

10.06.

1800 m

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSEJDON (SiCG)

1600 m

džokej: Gabor Maronka 

59 kg

2

5g,dorat,P, Dixie Jamborre(GB)-Pamela(SiCG)

 

Bjeljina

 

 

3

 

vl. Milutinović Francek, SiCG

 

SA

 

 

van pl.

 

tr. Mirel Muminović

 

Bihać

 

 

van pl.

 

 

uz. Ergela Zobnatica

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:zeleno žuta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VALDAREZ (GB)

1600 m

džokej: Željko Ilić

 

61 kg

3

4g,dorat, K,Mark of Esteem(IRE)-Pleasent Memories(GB)

Ljub.

03.09.

2400 m

2

 

vl. KK Zagreb, Zagreb HR

 

BG

13.08.

2400 m

2

 

tr.Krešimir Šmaguc

 

BG

30.07.

1800 m

1

 

 

uz. GB

 

 

BG

16.07.

1800 m

2

 

 

boja dresa:mornarski,plavi rukavi

 

BG

11.06.

1700 m

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EARLY GREY

1600 m

džokej: Aco Šašić

 

59 kg

4

3g,sivac,P,Jigadee Creek(GB)-Early Classic(IRE)

 

BUD

03.09.

1600 m

4

 

vl. Delalić Hasan, BIH

 

BUD

27.08.

1400 m

1

 

tr. Čurčić Karla

 

BUD

13.08.

1400 m

2

 

 

uz. Mađarska

 

BUD

23.07.

1600 m

2

 

 

boja dresa:crveno-žuta

 

BUD

02.07.

2400 m

18

 

 

 

crveni blinker

 

 

 

 

 

 

CAJTANO (SiCG)

1600 m

džokej: Đorđe Perović

63 kg

5

6g, z.dorat, P, Viro(USA)-Colin StarGB)

 

Sinj

24.09.

1300 m

2

 

vl. Konjički klub Bihać BIH

 

Bihać

02.09.

 

2

 

tr. Smail Mržljak

 

ZG

01.07.

1100 m

2

1.26,16

 

uz. Muhamed Alijagić (BIH)

 

Sinj

13.05.

 

1

 

 

boja dresa: plavo-žuti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGNATOR (HR)

1600 m

džokej: Ivan Sabol

 

58 kg

6

7g,dorat,P, Loch Fruin (IRE)-Rama Ledi(IRE)

 

ZG

10.06.

1200 m

6

1.17,06

vl. Katarina Grubač, Zagreb HR

 

ZG

01.07.

1400 m

8

1,28,72

tr. Dubravka Prekrat

 

 

 

 

 

 

 

uz. Termograding

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: žuti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WILUNA (D)

 

1600 m

džokej: Saša Glogovac

61 kg

7

5g,dorat,K, Winged Love (IRE)-Western Angel (GER)

 

ZG

01.07.

1400 m

1

1,23,93

vl. Enimark Ponjević, Zagreb HR

 

ZG

10.06.

1200 m

1

1.15,65

tr. Enimark Ponjević

 

BUD

28.05.

1100 m

6

 

 

uz. Gest!ut Schallern (D)

 

BUD

07.05.

1200 m

5

 

 

boja dresa: crni

 

BUD

09.04.

1300 m

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RED FLOWER (CZE)

1600 m

džokej: Tajana Šešok Grdak

58 kg

8

6g, dorat,K, House Rulet(USA)-Red Stream(GB)

 

Sinj

25.09.

 

2

 

vl. Marijana Vrkljan, Zagreb HR

 

ZG

01.07.

1400 m

4

1,26,75

tr. Dubravka Prekrat

 

Sinj

13.05.

 

van pl.

 

 

uz. Branko Kovačević

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: šahovnica, biojeli rukavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIGHTING (GB)

1600 m

džokej: Ilja Moskov

 

61 kg

9

6g,dorat,P,Eagle Eyed(USA)-Sandystones(GB)

 

Bihać

 

 

1

 

vl. Delalić Hasan, BIH

 

Bihać

 

 

2

 

tr. Delalić Said

 

SA

 

 

3

 

 

uz.GB

 

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: žuto-plava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANAKRON (HUN)

1600 m

džokej: Istvan Kozma

56 kg

10

3g,dorat,P,Vanvitelli(IRE)-Agricola(HUN)

 

 

 

 

 

 

vl. Dubravko Šošo, HUN

 

BUD

07.05.

1600 m

6

 

tr. Emir Mehmedagić

 

BUD

16.04.

1900 m

6

 

 

uz. Mađarska

 

BUD

02.04.

 

2

 

 

boja dresa:bijeli,rukavi šahovnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GUILIANO(IRE)

1600 m

džokej: Gabor Maronka

61 kg

11

6g,dorat,P,Danetime(IRE)-Serengeti(GB)

 

BUD

03.09.

1600 m

9

 

vl. Zijad Okanović,BIH

 

BUD

13.08.

1400 m

1

 

tr. Šandor Ribarski

 

BUD

06.08.

1650 m

8

 

 

uz.

 

 

BUD

18.06.

1700 m

9

 

 

boja dresa:

 

BUD

21.05.

1800 m

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RED HABANERA (CZ)

1600 m

 džokej: Lucas Kasal

61 kg

12

5g,dorat,K, Najoom(IRE)-Red Stream(GB)

 

Bihać

 

 

4

 

vl. Tahrić Izet, BIH

 

Bihać

 

 

4

 

tr. Esad Karajić

 

S.MO.

 

 

1

 

 

uz. Napajedla

 

Bihać

 

 

1

 

 

boja dresa: zeleno bijela

 

ZG

01.07.

2000 m

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VILLAMGYORS

1600 m

džokej: Tika Vujković

61 kg

13

4g,dorat,P,Muraafg(IRE)-Vilja(GB)

 

BUD

 

 

1

 

vl. GK Blaškan-Ringo, Sinj HR

 

Sinj

24.09.

1900 m

4

 

tr.Stipe Masle

 

 

 

 

 

 

 

uz.

 

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:crvena,bijeli rukavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALLA NIGHT

1600 m

džokej: Slaven Jovanović

57 kg

14

5g,dorat,K,Woodborough(USA)-Galaxy Glow(GB)

 

PO

12.08.

 

van pl.

 

vl. Enimark Ponjević, Zagreb HR

 

Sinj

 

 

van pl.

 

tr. Enimark Ponjević

 

 

 

 

 

 

 

uz.

 

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:crni,žuta kapa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

5 KASAČKA UTRKA 16:15
   
Autostart za 3-14 godišnje domaće kasače  
 sa zaradom do 40.000 kn na stazi 2100 m  
BIJELI Nagrade : 10.000 kn ( 5.000, 2.500, 1.500, 1.000 ).
06: 19-1 5 5 3 05: 8- 1 2 1 1      karijera: 29- 2 7 6 4    
ARION   2100 m 1.21,1 1.22,7 KK Daruvar 21.250 kn
1 5g,dor.P, Jersey Law-Abi Vladimir Petranović OS 01.10. 2600 m 2 1.24,5 a
vl. Vladimir Petranović Vladimir Petranović OR 23.09. 1630 m 5 1.23,0 t
uz. Vladimir Petranović Vladimir Petranović OR 23.09. 1600 m 4 1.25,1 t
vo. Vladimir Petranović Vladimir Petranović OR 23.09. 1630 m 5 1.23,0 t
  boja dresa: bijeli, crvena kocka Vladimir Petranović OR 23.09. 1600 m 4 1.25,1 t
06: 13- 6 0 1 2 05: 7- 1 2 0 3     karijera: 20- 7 2 1 5    
AADA BITTER OAK 2100 m 1.21,2 1.22,3 KK Fistra 24.800 kn
2 6g,dor.K, Vic Valley-Alijansa Pero Crnković OS 01.10. 2600 m 4 1.25,2 a
vl. Dražen Cerjanec Pero Crnković ZG 16.09. 2100 m 6 1.27,6 a
uz.Dražen Cerjanec Pero Crnković OR 23.07. 1600 m n.s.  
vo. Pero Crnković Pero Crnković OR 16.07. 1600 m 6 1.22,4 t
  boja dresa: zeleno-plavi Pero Crnković ZG 01.07. 2100 m 3 1.24,9 a
06: 19 - 1 2 5 5 05: 4- 0 1 0 0     karijera: 28- 1 4 6 7    
PER PAN VITA 2100 m 1.20,6 1.24,6 KK Zagreb 29.350 kn
3 6g,dor.kast., Pietro Pan-Petca Romana Romek OR 29.09. 1600 m 1 1.20,2 t
vl. Filip Krajcar Romana Romek OR 03.09. 1630 m 5 1.21,6 t
uz.Vitacel d.o.o. (Slo) Romana Romek OR 03.09. 1600 m 3 1.23,8 t
vo. Romana Romek Romana Romek OR 27.08. 1630 m 5 1.23,0 t
  boja dresa: crveno-zeleni Romana Romek OR 27.08. 1600 m 4 1.22,7 t
06: 20- 6 5 3 1  05: 8- 0 0 0 3     karijera: 46- 11 6 4 4    
AMADEUS   2100 m 1.20,1 1.22,6 KK Filip 30.650 kn
4 8g,dor.kast, Jersey Law - Amata Nemanja Mašić OR 29.09. 1630 m 2 1.21,3 t
vl. Jakov Tuđa Nemanja Mašić OR 29.09. 1600 m 3 1.20,7 t
uz.Željko Benčić Nemanja Mašić ZG 16.09. 2100 m 6 1.25,2 a
vo. Nemanja Mašić Nemanja Mašić OR 27.08. 1630 m 2 1.21,4 t
  boja dresa: plavo-bijeli Nemanja Mašić OR 27.08. 1600 m 3 1.22,3 t
06: 15: 3 1 2 4       karijera: 49- 7 3 6 10    
NERON   2100 m 1.19,1 1.22,0 KK Filip 33.900 kn
5 7g., z.dor., kast.,Benjamin C. Lee-Nopsaleah Rastko Mašić OR 29.09. 1630 m 5 1.22,0 t
vl. David Ljubić Uroš Popović OR 29.09. 1600 m 4 1.20,9 t
uz. Slavko Makovec Rastko Mašić OR 23.09. 1630 m 3 1.22,1 t
vo. Rastko Mašić Rastko Mašić OR 23.09. 1600 m 3 1.23,5 t
  boja dresa: plavo-bijeli Rastko Mašić OR 03.09. 1630 m 6 1.21,9 t
06: 4-0 0 0 0  05: 26- 0 3 3 1      karijera: 58- 4 7 9 2    
GLAMOURGIRL (DE) 2100 m 1.16,7 1.17,8 KK Zagreb 34.065 kn
6 7g,dorat, K, Bosphorus-Movie Queen Goran Kotarac OS 01.10. 2600 m disk.  
vl. Goran Kotarac Ilija Rezač ZG 16.09. 2100 m 6 1.25,5 a
uz. Klaus Mohr (DE) Oleg Kardoš ZG 01.07. 2100 m disk.  
vo. Goran Kotarac Goran Kotarac ZG 10.06. 2100 m 6 1.27,0 a
  boja dresa: bordo - crni Johan Hollweck jun. MD 11.12. 2100 m 6 1.19,4 a
06: 13- 1 1 0 1  05: 6-1 0 0 1     karijera: 51- 6 8 5 5     
AS LAW   2100 m 1.19,8 1.24,1 KK Kajzerica 35.400 kn
7 8g,dor, kast, Jersey Law-Abi Božidar Krbavčić ZG 16.09. 2100 m 10 1.26,9 a
vlasnik: Božidar Krbavčić Božidar Krbavčić OR 03.09. 1600 m    
uzgajivač: Vladimir Petranović Božidar Krbavčić OR 27.08. 1600 m 6 1.23,6 t
vo. Božidar Krbavčić Božidar Krbavčić PO 12.08. 1800 m 9  
  boja dresa: crveni  Božidar Krbavčić DA 30.07. 2100 m 1 1.24,2 t
06: 8-0 0 0 1 05: 5- 0 0 0 0      karijera: 45- 8 3 7 5    
ASTRA   2100 m 1.20,5 1.20,3 KK Diamant 37.202 kn
8 8g,dor.K, Jersey Law-Ava Lindy Tajana Zrinšćak ZG 16.09. 1600 m 4 1.29,3
vl. Lidija Bašnec Boris Vukosavljević ZG 16.09. 2100 m odust.  
uz. Vladimir Petranović Boris Vukosavljević OR 03.09. 1600 m 5 1.22,3 t
vo. Lidija Bašnec Dušan Krhač ZG 01.07. 2100 m d.n.k.  
  boja dresa: crveni Miroslav Grdenić OR 17.06. 1600 m 9 1.31,4 t
06: 6-0 0 2 0 05: 5- 0 0 0 0      karijera: 40- 6 7 12 0    
AKI BITTER OAK 2100 m 1.19,7 1.22,4 KK Zagreb 38.800 kn
9 8g,dor.kast, Very Best-Alijansa Dragutin Kostanjšek OS 01.10. 1600 m 6 1.20,9 a
vl. Dragutin Kostanjšek Dragutin Kostanjšek ZG 16.09. 2100 m 8 1.25,4 a
uz. Dražen Cerjanec Dragutin Kostanjšek DA 30.07. 2100 m 3 1.25,0 t
vo. Dragutin Kostanjšek Dragutin Kostanjšek OR 16.07. 1660 m 8 1.24,0 t
  boja dresa: žuto-crni Dragutin Kostanjšek OR 16.07. 1600 m 3 1.20,3 t
06: 5-0 1 2 1  05: 6-2 2 1 0      karijera: 23- 8 4 3 1    
FORM STAR CIS 2100 m 1.20,5 1.23,0 KK Zagreb 39.375 kn
10 6g,dor. P, Meadow Maritime-Formia Edina Dario Kostanjšek ZG 16.09. 2100 m 3 1.23,7 a
vl. Mislav Brazda Dario Kostanjšek PO 12.08. 1800 m 5  
uz.Ivan Crneković Dario Kostanjšek ZG 01.07. 2100 m 4 1.23,5 a
vo. Dario Kostanjšek Dario Kostanjšek ZG 10.06. 2100 m 3 1.24,9 a
  boja dresa; žuto-zeleni Dario Kostanjšek OS 27.05. 1600 m 2 1.21,5 a
               

 

 

 

6

MEĐUNARODNA GALOPSKA UTRKA

16:40

TURNUS d.o.o.

 

Za engleske punokrvne 4 god. i starije na stazi 2200 m

 

Ž 56 kg, M 58 kg, +2 kg za pobjedu, +1 kg za drugo mj, +0,5 kg za treće mj. (max 4 kg)

 

 

Nagrade: 20.000 kn ( 9.000, 5.000, 3.000, 2.000)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČE-GILE (GB)

2200 m

 džokej:Aleksandar Šašić

60 kg

1

5 g.dorat,P,Vettori(IRE)-Long Wiew(GB)

BUD

17.09.

2000 m

5

 

vl. Nedžad Omeragić, BIH

 

BUD

03.09.

2400 m

2

 

tr.Sandor Ribarszky

 

BUD

20.08.

2200 m

4

 

 

uz.Štala Omeragić

 

BR

16.07.

2600 m

2

 

 

boja dresa: naranđasta

 

Beč

18.06.

2000 m

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTENO(GER)

2200 m

džokej: Lucas Casal

61 kg

2

4g,dorat,P,Kornado(GB)-Odina(GER)

 

 

 

 

2

 

vl.Tahrić Izet, BIH

 

 

 

 

4

 

tr. Esad Karajić

 

 

 

 

6

 

 

uz.

 

 

Bihać

02.09.

 

1

 

 

boja dresa: zeleno bijeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARRY (HUN)

2200 m

džokej:  Saša Trbojević

63 kg

3

4g,dorat,P, Noble Call(IRE)-Halnora(IRE)

 

Sinj

28.05.

1800 m

1

 

vl. GK Vreba, Hrvace HR

 

Sinj

13.05.

1800 m

5

 

tr. Mario Zorica

 

ZG

10.06.

1800 m

3

1.58,50

 

uz. Mađarska

 

ZG

01.07.

2000 m

1

 

 

boja dresa:modra

 

Sinj

24.09.

2400 m

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GREY'S(CZE)

2200 m

 džokej: Zlatko Omeragić

59,5 kg

4

5 g.dorat,K,Najoom(IRE)-G.Corners(HUN)

 

Sinj

24.09.

 

5

 

vl. Obitelj Vuković, BIH

 

 

 

 

2

 

tr.Esad Karajić

 

Zagreb

10.06.

1800 m

1

 

 

uz.Dragan Galović

 

SA

 

 

3

 

 

boja dresa:bijela

 

Sinj

13.05.

1800 m

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIAGARA (HUN)

2200 m

džokej: Tika Vujković

 

58,5 kg

5

4g,dorat,P,Noble Law(GB)-Netta(HUN)

 

Sinj

24.09.

 

3

 

G.K."Blaškan-Ringo", Sinj HR

 

PO

 

 

3

 

tr.Stipe Masle

 

Sinj

 

 

van pl.

 

 

uz. Mađarska

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa:crveni s bijelim rukavim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OTRISA (SiCG)

2200 m

džokej: Kristijan Stokić

56 kg

6

4g,alat,K,Dixie Jamboree(GB)-Olga(GB)

 

 

 

 

 

 

vl. Ostojić Sunčica, Varaždin HR

 

 

 

 

 

 

tr. Šmaguc Krešimir

 

 

 

 

 

 

 

uz. Ergela Zobnatica

 

 

 

 

 

 

 

boja dresa: plavo-bijela šahovnica,crveni rukavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROXSOLINA (GER)

2200 m

džokej:  Istvan Kozma

59,5 kg

7

4g, vranac,K,Oxalagu(GER)-Rozsomachia(GER)

 

BUD

24.09.

1600 m

6

 

vl. Galopski klub Zagreb, HR

 

BUD

10.09.

1300 m

6

 

tr. Emir Mehmedagić

 

BUD

13.08.

1300 m

1

 

 

uz. Njemačka

 

BUD

23.07.

1400 m

3

 

 

boja dresa: plavi 

 

BUD